Sparingowo: Ruch Chorzów przegrał z AS Monaco

W meczu kontrolnym w Myślenicach Ruch Chorzów przegrał z AS Monaco 0:3. Niebiescy w trzecim kolejnym sparingu nie zdobyli gola.

Michał Piegza
piłkarze Ruchu Chorzów Agencja Gazeta / Jan Kowalski / Na zdjęciu: piłkarze Ruchu Chorzów
Zła seria Ruchu Chorzów trwa. Niebiescy w niedzielę zmierzyli się jednak z niezwykle wymagającym rywalem. Ich przeciwnikiem był wicemistrz Francji AS Monaco. W meczu z Ruchem rywale postawili na piłkarzy, którzy nie zagrali w sobotniej grze kontrolnej z Wisłą Kraków (remis 1:1 i wygrana Białej Gwiazdy w rzutach karnych).

Chorzowianie testowali w meczu byłego zawodnika Pogoni Szczecin, a ostatnio Wigier Suwałki Roberta Obsta.

To był trzeci sparing Ruchu podczas przygotowań do sezonu. Wcześniej Niebiescy 0:1 ulegli Garbarni Kraków i bezbramkowo zremisowali z Widzewem Łódź.

Ruch Chorzów - AS Monaco 0:3 (0:1)
0:1 - Boschilia 14'
0:2 - Geubbels 65'
0:3 - Jovetić 82'

Ruch Chorzów:

I połowa: Lech - Jaworek, Obst, Małkowski, Bartolewski - Kowalski, Urbańczyk, Walski, Bogusz, Podgórski - Kędziora.

II połowa: Lech - Cichecki, Kulejewski, Małkowski, Suchecki - Peda, Obst, Sikora, Nowakowski, Wdowik - Majewski.

Skład wyjściowy AS Monaco: Benaglio - Raggi, Badiashile, Toure, Diakhaby, N'Doram, Boschilia, Mboula, Bongiovanni, Navarro, Isidor.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!