Kokpit Kibice

Świetne wideo z Marcinem Bułką. Zobacz, jak Polak trenuje w Chelsea

Podczas przygotowań Chelsea do nowego sezonu Marcin Bułka wskoczył do wyjściowego składu angielskiej drużyny na sparing z Perth Glory. Teraz 18-letni bramkarz pochwalił się w sieci filmem, na którym widać jak trenuje z głównym zespołem.
Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Marcin Bułka Getty Images / Catherine Ivill / Na zdjęciu: Marcin Bułka

Na wideo możemy zobaczyć zajęcia Polaka z piłką i bez niej. W zwolnionym tempie zostały pokazane świetne parady 18-latka. W filmie nie zabrakło zabawnych elementów. Po jednym z ćwiczeń, piłkarze i osoby ze sztabu szkoleniowego... dają pstryczek w ucho polskiemu bramkarzowi. 

Na wideo widać, jak Marcin Bułka ciężko pracuje na treningach. Bramkarz stara się jak najlepiej wykorzystać szansę, jaką otrzymał od Maurizio Sarriego.  Nowy trener Chelsea zabrał młodego Polaka, na co dzień grającego w drużynie do lat 23, na zgrupowanie pierwszego zespołu w Australii. 

Bułka otrzymał nawet szansę gry w wyjściowym składzie w sparingu z Perth Glory. Angielska drużyna wygrała 1:0, a Polak zachował czyste konto. Warto jednak podkreślić, że do Australii nie pojechali dwaj główni bramkarze Chelsea Thibaut Courtois i Wilfredo Caballero, którzy przebywają jeszcze na urlopie po mundialu.

ZOBACZ WIDEO Zbigniew Boniek wyjaśnia sytuację z Giannim De Biasim: Nie było kłótni, nie było pretensji

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Twitter

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×