Marcin Bułka zadowolony z występu. Kibice zachwyceni Polakiem

Marcin Bułka rozegrał kolejny mecz w barwach Chelsea, tym razem w sparingu z Interem Mediolan. Polak nie puścił gola, a z jego gry zadowolony jest nie tylko on sam, ale także internauci. "Przyszły numer jeden" - piszą fani The Blues.

Tomasz Skrzypczyński
Marcin Bułka Getty Images / Albert Perez / Na zdjęciu: Marcin Bułka
Chelsea pokonała Inter po rzutach karnych w sobotnim meczu International Champions Cup (po 90 minutach był remis 1:1). Pierwsze 45 minut między słupkami The Blues spędził Marcin Bułka.

Dla 18-latka z Polski był to drugi występ w ostatnich dniach w bramce londyńskiego zespołu, wcześniej wystąpił w sparingu z Perth Glory.

Bułka spisał się bardzo przyzwoicie, nie puścił gola, a po spotkaniu podzielił się swoimi wrażeniami z występu na portalu społecznościowym.

"Jestem bardzo zadowolony z kolejnego występu w barwach Chelsea, także ze zwycięstwa" - napisał nastoletni bramkarz. Pod jego wpisem pojawiło się wiele komentarzy angielskich kibiców, którzy nie szczędzili mu pochwał.

"Bardzo solidnie Marcin!", "Przyszły numer jeden, brawo Marcin", "Pracuj dalej, a staniesz się naszym pierwszym bramkarzem", "Znowu świetna robota chłopaku" - takie komentarze pojawiły się na Twitterze.

Na reakcję zdecydował się także Wiesław Wilczyński z Escola Varsovia, gdzie Bułka zaczynał swoją przygodę z piłką. "Jestem dumny" - napisał inicjator założenia szkółki Barcelony w Polsce.

Czy Marcin Bułka otrzyma szansę występu w kolejnym sezonie?