Mistrzostwo oddala się od Lecha (wynik)

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Polonia Warszawa zremisowała z Lechem Poznań 3:3. Spotkanie w stolicy było fantastycznym widowiskiem, w szczególności w drugiej połowie. Gospodarze prowadzili już 2:0, ale goście szybko zdołali doprowadzić do remisu. Równie błyskawiczna była odpowiedź miejscowych, kiedy to za sprawą Ivanovskiego ponownie wyszli na prowadzenie. W 79. minucie wyrównał jednak Rengifo. Później przyjezdni mieli okazję, aby wygrać, ale będąc pięć metrów przed pustą bramką Lewandowski nie trafił w piłkę. Ten remis powoduje, że Lech ma już nikłe szanse na mistrzostwo.