Świetny występ Grosickiego doceniony. Polak w jedenastce kolejki

Kamil Grosicki w meczu z Birmingham (3:3) zanotował bramkę i asystę. Występ Polaka nie przeszedł bez echa. Skrzydłowy został nominowany do jedenastki kolejki w angielskiej The Championship.

Karol Wasiek
Kamil Grosicki Getty Images / Ashley Allen / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
- Finally ("wreszcie") - napisał na Twitterze Kamil Grosicki, dla którego było to pierwsze trafienie w tym sezonie w barwach Hull City. Polak pokonał bramkarza Birmingham efektownym strzałem z rzutu wolnego w 73. minucie.

Hull wyszło wtedy na prowadzenie 3:2, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3. W pierwszej połowie Grosicki asystował przy trafieniu Fraizera Campbella.

Występ Polaka nie przeszedł bez echa. Skrzydłowy został nominowany do jedenastki kolejki w angielskiej The Championship.

Udany występ Grosickiego to dobra wiadomość dla Jerzego Brzęczka. "Grosik" przyjedzie pozytywnie naładowany na zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Czechami i Portugalią.

Czy Kamil Grosicki powinien występować w pierwszym składzie reprezentacji Polski?