"Krzysztof? Piątek...!" Tak San Siro powitało reprezentanta Polski

W 71. minucie meczu Milan - Napoli (0:0) na boisko wszedł Krzysztof Piątek. Kibice Rossonerich z entuzjazmem powitali debiutanta z Polski.

Piotr Bobakowski
Krzysztof Piątek PAP/EPA / DANIEL DAL ZENNARO / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
AC Milan bezbramkowo zremisował z Napoli w sobotnim meczu 21. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie na Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie nie było wielkim widowiskiem. Na uwagę zasługuje jednak entuzjastyczne powitanie przez fanów Krzysztofa Piątka, który zadebiutował w barwach Rossonerich.

Polski napastnik wszedł na boisko w 71. minucie spotkania, zastępując Włocha Patricka Cutrone. Podczas zmiany spiker zawodów wykrzyczał imię Piątka, a sympatycy Milanu w odpowiedzi dodali nazwisko naszego piłkarza.

Zobacz nagranie z powitania kadrowicza Jerzego Brzęczka na San Siro, którego autorem jest dziennikarz WP SportoweFakty, Maciej Siemiątkowski.

Kilkadziesiąt sekund po wejściu Piątek stworzył zagrożenie pod bramką Napoli, ale został uprzedzony przez bramkarza i gol nie padł. Nie minęło 60 sekund, a debiutant w Milanie o mało nie zaliczył asysty, kiedy to po jego strąceniu piłki sytuację zmarnował Francuz Tiemoue Bakayoko.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)