El. ME 2020. Kontuzja Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo doznał kontuzji mięśnia uda i już w 30. minucie musiał opuścić boisko w meczu Portugalii z Serbią (1:1) w eliminacjach do EURO 2020.

Tomasz Skrzypczyński
Cristiano Ronaldo (w środku) PAP/EPA / MARIO CRUZ / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo (w środku)
Na pewno nie tak wyobrażał sobie powrót do reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo. W ostatni piątek mistrzowie Europy tylko zremisowali z Ukrainą, a w poniedziałkowy wieczór zakończył swój udział w spotkaniu z Serbią już po dwóch kwadransach.

Nie dość, że w 7. minucie Dusan Tadić wyprowadził gości na prowadzenie, to w 28. minucie Ronaldo doznał kontuzji mięśniowej.

Mimo interwencji lekarzy konieczna była zmiana i jego miejsce zajął Pizzi. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

34-latek doznał urazu prawego uda. Na razie oczywiście nie wiadomo, jak poważna jest to kontuzja, jednak zmartwiła ona zwłaszcza kibiców Juventusu.

Już 10 kwietnia mistrza Włoch czeka pierwszy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów z Ajaksem Amsterdam.

Ile znaczy Ronaldo dla Juventusu, pokazało ostatnie spotkanie w tych rozgrywkach, gdy CR7 strzelił trzy gole w starciu z Atletico Madryt.