Wyjątkowy gol dla Arkadiusza Milika

Jeszcze nigdy Arkadiusz Milik nie strzelił tak szybko gola w Serie A, jak w niedzielnym spotkaniu z Romą. Polak trafił do siatki po raz pierwszy przed upływem 15 minut.

Tomasz Skrzypczyński
Arkadiusz Milik (z lewej) Getty Images / Alessandro Sabattini / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik (z lewej)
To była prawdziwa ozdoba 29. kolejki Serie A. Arkadiusz Milik strzelił pięknego gola w niedzielnym hicie z Romą, a Napoli wygrało na Stadio Olimpico aż 4:1 (1:1).

Polski napastnik popisał się świetnym przyjęciem piłki w polu karnym i po chwili mocnym i celnym strzałem, a Napoli wyszło na prowadzenie już w drugiej minucie spotkania.

Dla naszego rodaka było to wyjątkowe trafienie, o czym donosi oficjalny profil klubu na Twitterze.

Arkadiusz Milik skomentował zwycięstwo Napoli

Otóż do tej pory Milik nigdy tak szybko nie strzelił gola w Serie A. Co więcej, w niedzielę Polak trafił do siatki po raz pierwszy przed upływem 15 minut.

Polski napastnik ma już strzelonych 16 goli w tym sezonie włoskiej ekstraklasy.