Serie A. Wyprzedaż w Milanie. Klub chce się pozbyć kilku piłkarzy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Emilio Andreoli / Na zdjęciu: piłkarze AC Milan - Franck Kessie (z lewej) i Krzysztof Piątek (z prawej)
Getty Images / Emilio Andreoli / Na zdjęciu: piłkarze AC Milan - Franck Kessie (z lewej) i Krzysztof Piątek (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

Duże zmiany w składzie szykują przedstawiciele AC Milan. Władze klubu chcą rozstać się z kilkoma piłkarzami - m.in. z Laxaltem i Castillejo. Z drużyny może odejść także Franck Kessie.

Zaczęło się od zmian w zarządzie Milanie. Zvonimir Boban objął w klubie nowe stanowisko - dyrektora działu sportowego. Do jego zadań będzie należeć koordynowanie i nadzór działalności sportowej klubu.

Chorwat będzie ściśle współpracować z dyrektorem generalnym Ivanem Gazidisem i nowym dyrektorem technicznym - Paolo Maldinim.

Cała trójka mocno pracuje nad kształtem drużyny przed nowym sezonem. Dopinane są szczegóły umowy z trenerem Marco Giampaolo, który zastąpi Gennaro Gattuso. (więcej TUTAJ).

Władze klubu chcą rozstać się z kilkoma piłkarzami - m.in. z Diego Laxaltem i Samuelem Castillejo. Tego pierwszego w swojej drużynie widzi angielski Newcastle United, z kolei Hiszpana chce Valencia CF. Niepewna jest także przyszłość Francka Kessiego. Milan chce go wymienić za Lucasa Torreirę z Arsenalu.

Corriere dello Sport donosi, że Torreira jest głównym celem Milanu tego lata. W drużynie bardzo go chce trener Giampaolo.

Zobacz także: Wraca temat Bale'a w Bayernie. Walijczyk może stać się kolegą Roberta Lewandowskiego [b]ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Nasz dziennikarz pewny awansu na mistrzostwa. "Możemy przegrać tylko sami ze sobą"

[/b]

Źródło artykułu: