Sparing. Tottenham - Inter Mediolan. Zobacz skrót meczu

Dopiero w rzutach karnych poznaliśmy zwycięzcę meczu Tottenham Hotspur - Inter Mediolan. Po 90. minutach był remis 1:1, a "jedenastki" lepiej wykonywali zawodnicy z Serie A (3:4). Zobacz skrót najciekawszych sytuacji.

Bartosz Zimkowski
screen z meczu Tottenham - Inter Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: screen z meczu Tottenham - Inter

Już po trzech minutach Tottenham Hotspur mógł cieszyć się z gola, gdy ładnym strzałem popisał się Lucas Moura. Gościom udało się odpowiedzieć jeszcze w pierwszej połowie. W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Stefano Sensi i spokojnym, płaskim uderzeniem zdobył gola.

Wynik nie uległ już zmianie i sędzia zarządził serię rzutów karnych. Już w pierwszej serii bramkarze obronili strzały Christiana Eriksena oraz George'a Puscasa. Później Inter Mediolan bezbłędnie wykonywał "jedenastki", a Samir Handanović zdołał jeszcze obronić strzał Olivera Skippa.

Przed kilkoma dniami Tottenham także rozgrywał serię rzutów karnych, ale wówczas okazał się lepszy od Bayernu Monachium.

Tottenham Hotspur - Inter Mediolan 1:1 (1:1), karne: 3:4
1:0 - Lucas Moura 3'
1:1 - Stefano Sensi 36'

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)