Premier Liga: fantastyczny gol Grzegorza Krychowiaka i pewna wygrana Lokomotiwu Moskwa

W meczu piątej kolejki rosyjskiej ekstraklasy Lokomotiw Moskwa wysoko pokonał Urala 4:0 (2:0), a pięknego gola dla gospodarzy strzelił reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak.

Tomasz Skrzypczyński
Grzegorz Krychowiak Getty Images / Epsilon / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
Udany początek nowego sezonu Primer Ligi ma w Rosji Grzegorz Krychowiak Reprezentant Polski miał duży udział w wysokim zwycięstwie Lokomotiwu Moskwa nad Uralem Jekaterynburg.

W niedzielę stołeczna drużyna pokonała rywali aż 4:0, a w 76. minucie do siatki trafił właśnie nasz rodak.

Grzegorz Krychowiak zainwestował ogromne pieniądze. Czytaj więcej--->>>

Krychowiak popisał się znakomitym uderzeniem z dystansu, po którym piłka wpadła w samo okienko bramki gości. Był to gol na 3:0 dla Lokomotiwu.

Dodajmy, że do 82. minucie na murawie przebywał w barwach gospodarzy Maciej Rybus, a w ekipie Urala cały mecz rozegrał Rafał Augustyniak. Michał Kucharczyk nie znalazł się w kadrze na te spotkanie.

Dodajmy, że dla Krychowiaka było to drugie trafienie w tym sezonie - 3 sierpnia strzelił gola w zwycięskim meczu z Krylią Sowietow (2:1) (więcej TUTAJ).