Premier Liga. Huknął z około 20 metrów! Zobacz bramkę Grzegorza Krychowiaka

Już w 5. minucie meczu w Krasnodarze Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Lokomotiwu Moskwa. Przy strzale reprezentanta Polski fatalnie jednak zachował się bramkarz Matwiej Safonow.

Piotr Bobakowski
Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa) zdobywa bramkę w meczu z Krasnodarem Instagram / Premier Liga / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa) zdobywa bramkę w meczu z Krasnodarem
Grzegorz Krychowiak potwierdza, że znajduje się w świetnej formie. W sobotnim meczu 7. kolejki rosyjskiej Premier Ligi FK Krasnodar - Lokomotiw Moskwa polski pomocnik przeprowadził akcję, po której goście objęli prowadzenie.

W 5. minucie "Krycha" przejął piłkę przy linii środkowej boiska i popędził w kierunku bramki rywali. Udany rajd Polak zakończył strzałem z ok. 20 metrów. Bramka obciąża konto golkipera gospodarzy, Matwieja Safonowa, który w łatwy sposób przepuścił piłkę.

ZOBACZ: Rosjanie są oczarowani Grzegorzem Krychowiakiem. "To skarb Lokomotiwu Moskwa" >>

ZOBACZ: Odrodzenie Grzegorza Krychowiaka. Reprezentant Polski (znów) w "11" kolejki Premier Ligi >>

"Krychowiak strzelił trzeciego gola w sezonie" - komentuje konto Premier Ligi na Instagramie, gdzie zamieszczono wideo z akcją reprezentanta Polski. Mecz w Krasnodarze zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla FK Krasnodar zdobył Magomed Sulejmanow.