Liga Mistrzów. Tottenham - Bayern. Serge Gnabry zachwycony wynikiem. "To nie zdarza się często"

To był magiczny wieczór dla Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec w drugiej kolejce Ligi Mistrzów zdeklasowali Tottenham (7:2), a klasą samą dla siebie był Serge Gnabry. 24-latek rozegrał najlepszy mecz w życiu.

Jakub Artych
Serge Gnabry Getty Images / TF-Images / Na zdjęciu: Serge Gnabry
Zaledwie 35 minut potrzebował Serge Gnabry, aby we wtorkowy wieczór Ligi Mistrzów zdobyć aż cztery bramki. Dla pomocnika zwycięstwo z Tottenhamem Hotspur smakuje wyjątkowo. W latach 2012-2016 reprezentował barwy Arsenalu, czyli największego rywala "Kogutów".

Po meczu Gnabry w humorystyczny sposób napisał na Twitterze, że Londyn jest teraz czerwony. Nie chciał jednak komentować gry Tottenhamu, tylko skupił się na swoim zespole.

- To był świetny mecz. Jestem bardzo zadowolony z mojego występu, ale również z tego jak prezentował się cały zespół. Trzeba twardo stąpać po ziemi i wtedy takie zwycięstwa będą zdarzać się częściej - tłumaczy Serge Gnabry (za Goal.com).

Pomocnik z Niemiec podkreślił także charakter Bawarczyków. W 55. minucie Bayern Monachium prowadził już 4:1, a mimo to za wszelką cenę dążył do zdobycia kolejnych bramek. - To był najlepszy mecz w tym sezonie. Siedem goli przeciwko Tottenhamowi nie zdarzają się za często. Rywale wiedzą, że się nie zatrzymujemy. Gdy prowadziliśmy dwoma, trzema bramkami mogliśmy przystopować, ale tego nie zrobiliśmy - dodaje.,

Bayern Monachium jest liderem grupy B Ligi Mistrzów. Po dwóch meczach ma sześć punktów i dziesięć strzelonych bramek. W następnej kolejce rywalem zespołu Niko Kovaca będzie Olympiakos.

Czy jesteś zaskoczony świetną grą Bayernu Monachium?