Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Zbigniew Boniek na temat afery w radiowej Trójce. "Trochę dystansu"

"Luz i dystans potrzebny" - podkreśla Zbigniew Boniek. Prezes PZPN odniósł się do unieważnienia ostatniego zestawienia Listy Przebojów Trójki, które wygrał Kazik z utworem "Mój ból jest lepszy niż twój".
Igor Kubiak
Igor Kubiak
Zbigniew Boniek Agencja Gazeta / Jan Rusek / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

W sobotę głośnym echem w Polsce odbiło się usunięcie ze strony internetowej Trójki piątkowego zestawienia Listy Przebojów. Dzień wcześniej pierwsze miejsce w głosowaniu zajął utwór Kazika "Mój ból jest lepszy niż twój", w którym autor nawiązuje do wizyty Jarosława Kaczyńskiego na zamkniętym z powodu pandemii koronawirusa cmentarzu 10 kwietnia bieżącego roku. 

Informacja o wygranej Kazika ze strony Trójki zniknęła w sobotę. Aktualnie nie można również wejść na oficjalną witrynę Listy Przebojów, na której oddaje się głosy. Skąd taka decyzja? Dyrektor i Redaktor Naczelny Programu 3 wydał oficjalne oświadczenie, w którym  sugeruje manipulację osób trzecich i fałszerstwo przy liczeniu głosów. Dziennikarze i eksperci wprost jednak piszą o wprowadzeniu do publicznego radia cenzury (więcej TUTAJ).

W gorącej dyskusji głos zabrał również Zbigniew Boniek, który często na Twitterze wypowiada się na tematy niezwiązane bezpośrednio z piłką.

"Posłuchałem.....ale żeby piosenka miała taką moc sprawczą? Trochę dystansu, mocna satyra nikomu nie powinno zaszkodzić, luz i dystans potrzebny" - podkreślił prezes PZPN.

W związku z usunięciem ostatniego notowania z pracy w radiowej Trójce zrezygnował legendarny dziennikarz prowadzący Listę, Marek Niedźwiecki (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: Bundesliga. Nieodpowiedzialne zachowanie piłkarza Herthy Berlin. "Każdy łapał się za głowę"

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (6):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×