Mecz Anglia - Szkocja przerwany. Powodem zakażenie koronawirusem

Do nietypowej sytuacji doszło podczas meczu towarzyskiego Anglia - Szkocja do lat 19. Spotkanie przerwano po pierwszej połowie z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa.

Mateusz Kozanecki
reprezentacja Anglii u-19 Getty Images / Juergen Schwarz / Na zdjęciu: reprezentacja Anglii u-19
Na czwartek zaplanowano mecz reprezentacji Anglii i Szkocji do lat 19. Na St. George's Park udało się rozegrać pierwszą połowę - Anglicy do przerwy prowadzili 3:1.

W przerwie graczom przekazano informację, że członek jednej z drużyn uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Jak podaje "Daily Star", po tej wiadomości podjęto decyzję o odwołaniu meczu.

Dziennikarze przekazali, że gracze szykowali się już do powrotu do gry, gdy dotarła do nich ta wiadomość.

"Mecz Anglia - Szkocja został odwołany ze względów ostrożności, zgodnie z protokołem bezpieczeństwa. W tej chwili nie komentujemy dalej sprawy" - przekazali Anglicy w oświadczeniu.

Wszystko wskazuje na to, że zaplanowane na godz. 21:00 spotkanie towarzyskie seniorskiej drużyny Anglików z reprezentacją Walii odbędzie się zgodznie z planem.