Zlatan Ibrahimović to kosmita! Znowu strzelił bramkę nie z tej ziemi (ZOBACZ)

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / GABRIELE MENIS / Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović
PAP/EPA / GABRIELE MENIS / Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović

Szwedzki napastnik AC Milan po raz kolejny oczarował kibiców na całym świecie. Siedem minut przed końcem meczu Serie A (z Udinese), przy stanie 1:1, wyszedł w górę i... Co za przewrotka!

Szwedzki napastnik wyszedł w górę i przewrotką pokonał bramkarza Udine - Juana Musso. "Po co biegać, skoro potrafisz latać" - Zlatan w swoim stylu skomentował to trafienie na Twitterze. I dodał wyjątkową fotkę.

Zobaczcie sami.

To była ósma bramka (a siódma w Serie A) bramka Szweda w tym sezonie. Skuteczność wyborna. Tym bardziej, że Ibrahimović przez ponad dwa tygodnie był zakażony koronawirusem (TUTAJ więcej szczegółów >>) i nie mógł wtedy trenować. Napastnik z Mediolanu jest obecnie najskuteczniejszym piłkarzem we włoskiej ekstraklasie.

Wrócił w wielkim stylu, bo najpierw strzelił dwa gole w derbach Mediolanu, potem znów dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z mocną AS Romą, a teraz dołożył "cyrkowy strzał".

Dzięki wyśmienitej formie Zlatana, piłkarze AC Milan zajmują fotel lidera włoskiej ekstraklasy, po sześciu kolejkach. Wyprzedzają zarówno Juventus FC (z Wojciechem Szczęsnym w składzie), jak i SSC Napoli (Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik).

Czy Zlatan Ibrahimović zostanie królem strzelców włoskiej Serie A?