Wymarzony powrót do Bundesligi. Luka Jović potrzebował 10 minut, by zdobyć bramkę [WIDEO]

Luka Jović z przytupem wrócił do Bundesligi. W meczu Eintracht Frankfut - Schalke 04 Gelsenkirchen (3:1) strzelił dwa gole. Pierwszego z nich wywalczył już dziesięć minut po wejściu na murawę.

Mateusz Domański
Luka Jović strzela gola dla Eintrachtu Frankfurt w meczu z Schalke 04 Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: Luka Jović strzela gola dla Eintrachtu Frankfurt w meczu z Schalke 04
Luka Jović wszedł na boisko w 62. minucie. Na listę strzelców wpisał się dziesięć minut później. Otrzymał kapitalne podanie i precyzyjnym strzałem pokonał golkipera Schalke 04 Gelsenkirchen.

W ten sposób Serb dał prowadzenie Eintrachtowi Frankfurt (2:1). Jednym golem się jednak nie zadowolił.

W 91. minucie Luka Jović znów zapisał na swoim koncie bramkę. Tym samym ustalił wynik spotkania na 3:1.

23-latek może być zadowolony ze stylu, w jakim wrócił do Bundesligi. Dwie bramki w około 30 minut mówią same za siebie.

Przypomnijmy, że Jović został wypożyczony do Eintrachtu z Realu Madryt. Stało się to 14 stycznia 2021 roku.

Jović grał w Eintrachcie Frankfurt również w sezonach 2017/18 i 2018/19. Niedzielny mecz był jego 55. meczem w Bundeslidze w barwach tego zespołu.