Kapitalne podanie i doskonałe zakończenie. Świetna współpraca duetu Messi-Dembele [wideo]

FC Barcelona pozostała na zwycięskiej ścieżce. Zespół Ronalda Koemana pokonał w sobotę Sevillę 2:0, a ozdobą spotkania była akcja, po której Katalończycy otworzyli wynik meczu. Lionel Messi popisał się kapitalną asystą przy trafieniu Ousmane Dembele.

Mateusz Kozanecki
Asysta Lionela Messiego Twitter / Canal+Sport / Asysta Lionela Messiego
W meczu 25. kolejki Primera Division FC Barcelona mierzyła się na wyjeździe z Sevillą. Już w 29. minucie spotkania goście popisali się świetną akcją. Lionel Messi posłał długie, bezpośrednie podanie do Ousmane Dembele, które ten zamienił na bramkę.

"Kapitalne podanie Messiego i doskonałe zakończenie akcji przez Francuza. To jest ten dzień, kiedy Dembele jest naprawdę dobrze nastrojony na granie w piłkę" - mówili na gorąco komentatorzy Canal+ Sport.

W 85. minucie Lionel Messi sam wpisał się na listę strzelców, ustalając tym samym wynik na 2:0. Barcelona zbliżyła się na dwa punkty do Atletico Madryt, ale stołeczny zespół rozegrał o dwa mecze mniej.

W weekend z kolei media obiegła zaskakująca informacja. Właściciel występującego w amerykańskiej lidze Major League Soccer Interu Miami David Beckham przyznał, że chętnie zobaczyłby w swoim zespole Lionela Messiego grającego z Cristiano Ronaldo.

- Oczywiście, zawsze chcemy przyciągać świetnych graczy. Miami ma wielką siłę przyciągania dla każdego i właśnie takich graczy chcemy tu sprowadzić - powiedział Beckham (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

"Co on teraz zrobił?!". Zobacz fantastyczną bramkę z PKO Ekstraklasy (WIDEO)
Czekał na gola 857 dni! "Należy mu się szacunek"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)