Można oglądać w nieskończoność. Cudowna bramka w meczu Barcelony! [WIDEO]

Od cudownego trafienia rozpoczął się środowy pojedynek w ramach półfinału Pucharu Króla pomiędzy FC Barcelona i Sevilla FC (3:0). Ousmane Dembele huknął jak z armaty. Bramkarz nie miał w tej sytuacji zbyt wiele do powiedzenia.

Mateusz Domański
wspaniały gol Dembele Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: wspaniały gol Dembele
W 12. minucie środowego spotkania pucharowego Ousmane Dembele dał próbkę swoich umiejętności. Francuski piłkarz malijskiego pochodzenia wyszedł z piłką z pola karnego i zdecydował się na oddanie mocnego uderzenia.

Bramkarz Sevilli nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Tylko spojrzał, jak piłka ląduje w siatce.

- Fantastycznie kopnięta piłka - zachwycał się jeden z komentatorów TVP Sport. - Dembele zdecydował się na świetne uderzenie. Bramkarz Sevilli chyba nie był w stanie zareagować - wtórował mu kolega po fachu.

W pierwszym półfinale Sevilla FC triumfowała 2:0, więc FC Barcelona musiała w środę odrabiać straty. Zaczęło się fenomenalnie, ale później "Duma Katalonii" miała już spory kłopot z podwyższeniem prowadzenia.

Bramkę na 2:0 ekipa z Barcelony zdobyła dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry do II połowy. Dzięki temu "Duma Katalonii" doprowadziła do dogrywki, w której wywalczyła jeszcze jednego gola i awansowała do finału.