Piątek na ławce, a tu taki gol. Co za trafienie w meczu Herthy! [WIDEO]

Hertha Berlin od mocnego uderzenia rozpoczęła mecz Bundesligi z Bayerem Leverkusen. Wynik pojedynku już w 4. minucie otworzył Deyovaisio Zeefuik. Holender zrobił to bardzo efektownie.

Piotr Bobakowski
Deyovaisio Zeefuik Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Deyovaisio Zeefuik
Hertha Berlin pokonała Bayer 04 Leverkusen (3:0) w niedzielnym spotkaniu 26. kolejki niemieckiej Bundesligi (więcej TUTAJ). O wyniku zdecydowało zabójcze pół godziny w wykonaniu zespołu ze stolicy Niemiec, który już po 33 minutach gry prowadził trzema bramkami.

Ozdobą meczu na Olympiastadion Berlin było trafienie Holendra Deyovaisio Zeefuika. W 4. minucie 23-letni obrońca Herthy popisał się potężnym strzałem z ok. 16 metrów, po którym piłka znalazła się w siatce.

"Ależ gol! Deyovaisio 1:0. Przyjął to z dużym spokojem. Jaki on jest przekonany, że ta bramka mu się należała. Zupełnie nie robi to na nim żadnego wrażenia" - zachwycali się komentatorzy Eleven Sports.

Krzysztof Piątek niedzielne spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 82. minucie, zastępując Brazylijczyka Matheusa Cunhę.