Sparing. Uratowali się w końcówce. Jagiellonia Białystok znowu bez zwycięstwa

Jagiellonia Białystok zremisowała 1:1 (0:0) z cypryjskim Arisem Limassol w meczu sparingowym. Podopieczni Ireneusza Mamrota pozostają bez wygranej w spotkaniach kontrolnych.

Kuba Cimoszko
Jagiellonia Białystok Materiały prasowe / Na zdjęciu: Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok nadal pozostaje bez zwycięstwa po zatrudnieniu Ireneusza Mamrota na stanowisko na trenera. Na szczęście dla niego są to jednak wciąż mecze sparingowe. W czwartym takim pojedynku przed nowym sezonem PKO Ekstraklasy skończyło się remisem 1:1 z Arisem Limassol.

Piłkarze z Podlasia mogą czuć niedosyt po starciu z Cypryjczykami, ponieważ przeważali przez praktycznie całe 90 minut. Brakowało im jednak skuteczności. Jedynego gola strzelił w końcówce drugiej połowie Krzysztof Toporkiewicz, który wykorzystał małe zamieszanie w polu karnym.

- W poprzednich sparingach te wyniki nie były najważniejsze, ale dziś ten rezultat był już dosyć ważny. W lidze rzadko obie połowy wyglądają tak samo. Dlatego też jeśli masz tyle sytuacji, to musisz je wykorzystywać - nie krył trener Mamrot.

Przed startem sezonu Jagiellonia Białystok rozegra jeszcze sparing na własnym boisku z Górnikiem Łęczna. Spotkanie zaplanowane jest na sobotę 17 lipca i będzie połączone z oficjalną prezentacją drużyny.

Jagiellonia Białystok - Aris Limassol 1:1 (0:0)