Premier League: Sensacja na Anfield!

Kolejna wielka niespodzianka w Premier League! Liverpool w ostatnim meczu 3. kolejki przegrał na Anfield z Aston Villą 1:3! To druga porażka The Reds w tym sezonie, a dla The Villans pierwsze punkty.

Bartosz Zimkowski

Już po pierwszej połowie Aston Villa prowadziła 2:0. Najpierw samobójczego gola zdobył Lucas Leiva, a tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Curtis Davies.

18 minut przed końcem nadzieję w serca kibiców Liverpoolu wlał Fernando Torres, ale 180 sekund później The Villans ponownie prowadzili różnicą dwóch goli. Ashley Young wykorzystał "jedenastkę" i Aston Villa wygrała na Anfield 3:1.

Obie drużyny po tej kolejce mają po tyle samo punktów - po trzy. Jednak dla podopiecznych Rafaela Beniteza jest to już druga porażka w tym sezonie. Wcześniej przegrali z Tottenhamem Hotspur.