Kacper Gołębiewski nie żyje

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / facebook.com/poloniasroda / Kacper Gołębiewski
Facebook / facebook.com/poloniasroda / Kacper Gołębiewski
zdjęcie autora artykułu

Klub Polonia Środa Wielkopolska na swoim facebookowym profilu przekazał smutną wiadomość. Zmarł młody obrońca Kacper Gołębiewski.

W tym artykule dowiesz się o:

"Takich informacji nigdy byśmy nie chcieli Wam przekazywać. Dziś (tj. w sobotę 24 lipca - przyp. red.) po walce z chorobą zmarł nasz zawodnik Kacper Gołębiewski" - czytamy na klubowym koncie na Facebooku Polonii Środa Wielkopolska.

Wychowanek Polonii miał tylko 21 lat. Został włączony do kadry pierwszego zespołu w sezonie 2018/19. Gołębiewski, który występował na pozycji obrońcy, był jednym z liderów zespołu rezerw. W III lidze nie udało mu się zadebiutować. W barwach Polonii rozegrał kilka spotkań w Pucharze Polski.

Odszedł lubiany w środowisku młody zawodnik. "Zawsze koleżeński, zawsze pomocny, chętny do pracy i uśmiechnięty... Takiego Cię zapamiętamy. Spoczywaj w spokoju..." - napisano w pożegnalnym poście, gdzie zamieszczono zdjęcie Gołębiewskiego z boiska (patrz poniżej).

Pod fotografią pojawiły się liczne wpisy internautów. "Absolutny dramat, wyrazy współczucia dla rodziny i tej najbliższej, i tej sportowej" - to słowa Andrzeja Górczyńskiego, dziennikarza Radio Września 93.7 FM.

Zobacz:

Tragedia! Nie żyje Mateusz Gostyński. Kilka dni temu świętował awans do IV ligi Zmarł 67-letni mistrz Polski. Jeszcze dwa tygodnie temu zagrał w meczu ligowym!

Źródło artykułu: