Trener patrzył i nie wierzył w to, co zrobił jego bramkarz. Kuriozalny gol z połowy boiska (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Jefte Betancor
Twitter / / Na zdjęciu: Jefte Betancor

Mihai Esanu stał się sławny na całym świecie, ale dumny z tego powodu nie jest. Bramkarz Dinamo Bukareszt nie dość, że dał się pokonać z połowy boiska, to jeszcze... To po prostu musisz zobaczyć.

W tym artykule dowiesz się o:

FCV Farul Constanta pokonał na własnym stadionie Dinamo Bukareszt 3:0 w szóstej kolejce rumuńskiej ekstraklasy. Bohaterem spotkania był Jefte Betancor, który strzelił dwa gole. Drugi był wyjątkowej urody i głośno o nim na całym świecie.

Hiszpański napastnik podczas kontrataku zauważył, że bramkarz stoi kilka metrów przed bramką. 28-latek zaryzykował i uderzył z własnej połowy. Nie był to idealny strzał, ale koszmarnie zachował się Mihai Esanu.

Rumuński golkiper podczas próby złapania piłki po prostu się potknął. W efekcie piłka znalazła się w bramce. Trener Dinamo patrzył z niedowierzaniem, co zrobił jego podopieczny.

Rywal reprezentacji Polski strzelił kosmicznego gola. Piłka leciała jak zaczarowana (wideo) >> Bez Messiego i Neymara też można. Piękne bramki w meczu PSG (wideo) >>