Rywal reprezentacji Polski strzelił kosmicznego gola. Piłka leciała jak zaczarowana (wideo)

Dominik Szoboszlai w listopadzie będzie grać w reprezentacji Węgier przeciwko Biało-Czerwonym. Zawodnik RB Lipsk na razie jest w świetnej formie, więc są powody do obaw.

Robert Czykiel
Dominik Szoboszlai Twitter / Na zdjęciu: Dominik Szoboszlai
RB Lipsk po dwóch kolejkach niemieckiej Bundesligi ma na koncie komplet punktów. W piątek podopieczni Jesse Marscha rozbili na własnym stadionie VfB Stuttgart 4:0. Świetne spotkanie rozegrał Dominik Szoboszlai.

Węgierski pomocnik strzelił dwa gole. Najpierw z narożnika pola karnego zaskoczył bramkarza strzałem w długi róg. Piękniejsza bramka jednak padła w drugiej połowie.

W 52. minucie Szoboszlai wykonywał rzut rożny przy linii bocznej boiska. Prawdopodobnie dośrodkowywał, ale wyszedł z tego niesamowity strzał. Piłka leciała jak zaczarowana, bo wszyscy tylko patrzyli, jak wpada do bramki.

Świetna forma gwiazdora RB Lipsk jest zmartwieniem dla reprezentacji Polski. W listopadzie na koniec eliminacji MŚ 2022 zagramy z Węgrami. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Szoboszlai nie grał z powodu kontuzji.

Zobacz bramki z meczu RB Lipsk - VfB Stuttgart.

Bayern Monachium na pewno się wzmocni. Szykuje się transfer z wielkiego klubu >>
Tomasz Hajto: Nie sądzę, że Lewandowski odejdzie z Bayernu >>