"Nareszcie na Narodowym!". Anna Lewandowska z córeczką wspierały Biało-Czerwonych

Po 652 dniach rozłąki reprezentacja Polski znów wystąpiła na PGE Narodowym w Warszawie. Na mecz z Albanią (4:1) przyszło ponad 38 tysięcy kibiców, a wśród nich Anna Lewandowska wraz z córeczką Klarą. Żona kapitana Biało-Czerwonych pokazała zdjęcia.

MF
Anna Lewandowska na meczu Polska - Albania na PGE Narodowym Instagram / Anna Lewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska na meczu Polska - Albania na PGE Narodowym
"Polska! Nareszcie na Stadionie Narodowym!!!" - napisała Anna Lewandowska obok dwóch zdjęć zamieszczonych na Instagramie.

Na pierwszym widzimy ją w towarzystwie 4-letniej córeczki Klary, na drugiej fotografii (należy kliknąć w strzałkę po prawej stronie) pozuje sama na trybunach stołecznej areny, przed rozpoczęciem spotkania z Albanią w eliminacjach MŚ 2022.

Reprezentacja Polski wróciła do swojego domu po 652 dniach. Poprzedni mecz na PGE Narodowym rozegrała 19 listopada 2019 r., w eliminacjach Euro 2020 ze Słowenią (3:2).

Anna i Klara Lewandowskie szybko miały powody do radości i dumy podczas czwartkowego meczu. Robert Lewandowski już w 12. minucie otworzył wynik, wykorzystując zagranie Kamila Glika.

W 25. minucie wyrównał Sokol Cikalleshi. Później podopieczni Paulo Sousy przetrwali trudny moment i odpowiedzieli bramką Adama Buksy. W drugiej połowie, po kapitalnej akcji Lewandowskiego, do siatki trafił Grzegorz Krychowiak, zaś wynik na 4:1 ustalił Karol Linetty.