Damian Szymański! Tak padł gol na remis w meczu Polska - Anglia [wideo]

Damian Szymański bohaterem reprezentacji Polski! Zobacz trafienie polskiego pomocnika, dzięki któremu Biało-Czerwoni zremisowali z Anglią 1:1 w meczu el. MŚ 2022.

Dawid Borek
Dawid Borek
gol Damiana Szymańskiego Twitter / sport_tvppl / Na zdjęciu: gol Damiana Szymańskiego
Od 72. minuty reprezentacja Polski przegrywała z Anglią na PGE Narodowym w Warszawie 0:1. Wtedy Wojciecha Szczęsnego pokonał Harry Kane, jego bramkę zobaczysz TUTAJ.

To trafienie nie podcięło Biało-Czerwonym skrzydeł. Kadra Paulo Sousy walczyła do końca i to się opłaciło. W drugiej minucie doliczonego czasu polscy kibice oszaleli z radości.

To za sprawą Damiana Szymańskiego. Ten doprowadził do wyrównania strzałem głową, wykorzystując idealne zagranie od Roberta Lewandowskiego.

Zobacz tę bramkę:

Po wrześniowych meczach el. MŚ 2022 zespół Paulo Sousy ma na koncie 11 punktów - o jeden mniej niż Albania i o jeden więcej niż Węgry. Albańczycy awansowali zatem na 2. pozycję i na dziś to oni wystąpiliby w dodatkowych spotkaniach, których stawką będzie udział w mundialu w Katarze.