"Już wiedzą jak się nazywa". Menadżer zażartował z Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo szybko wywarł wpływ na drużynę. - Każdy nowy piłkarz musi się przedstawić. Przed meczem nie wszyscy znali imię Ronaldo, ale teraz już wiedzą, jak się nazywa - wypalił Ole Gunnar Solskjaer po meczu z Newcastle United (4:1).

Rafał Szymański
Ole Gunnar Solskjaer i Cristiano Ronaldo PAP/EPA / Peter Powell / Na zdjęciu: Ole Gunnar Solskjaer i Cristiano Ronaldo
W sobotę na Old Trafford zwrócone były oczy całego piłkarskiego świata. Cristiano Ronaldo po 12 latach przerwy ponownie wystąpił w koszulce Manchesteru United. 36-latek stanął na wysokości zadania.

Reprezentant Portugalii zagrał w pełnym wymiarze czasowym i dwa razy pokonał bramkarza Newcastle United. "Czerwone Diabły" zgarnęły pełną pulę po zwycięstwie 4:1.

Po zakończeniu spotkania Ole Gunnar Solskjaer był w doskonałym nastroju. - Każdy nowy piłkarz musi się przedstawić. Przed meczem nie wszyscy znali imię Ronaldo, ale teraz już wiedzą jak się nazywa - żartował Norweg na konferencji prasowej.

Doświadczony napastnik może wiele dać drużynie. - Cristiano motywuje każdego. Ma duże wymagania wobec siebie i innych zawodników. Wszyscy wokół niego są skoncentrowani. Pod bramką nadal jest bezwzględny i skuteczny. Grał bardzo dojrzale - podkreślił.

- Jest obecnie innym zawodnikiem niż wtedy, gdy nas opuszczał. Miał krótki okres przygotowawczy. Nie chciałem go ściągać z boiska, bo potrzebuje minut - przekazał Solskjaer.