Liga Mistrzów. Koszmar Kyliana Mbappe. Zszedł z boiska w 51. minucie

Kylian Mbappe nie będzie dobrze wspominać środowego meczu Ligi Mistrzów Club Brugge - PSG (1:1). Francuz już w 51. minucie zszedł z boiska. Wszystko ze względu na problemy zdrowotne.

Mateusz Domański
Kylian Mbappe Getty Images / BSR Agency / Na zdjęciu: Kylian Mbappe
Kylian Mbappe doznał urazu podczas starcia z Stanleyem Nsokim. Tuż po tym pojedynku na twarzy francuskiego piłkarza pojawił się grymas bólu. Od razu było widać, że ma problemy z prawą kostką.

Sygnalizacja Mbappe nie pozostawiła złudzeń. Zwrócił się w kierunku ławki rezerwowych z prośbą o zmianę. To był jasny sygnał, że sprawa nie jest błaha.

Zawodnik PSG opuścił boisko w asyście medyków. Gdy tylko zasiadł na ławce, jego kostkę obłożono lodem. W 51. minucie zastąpił go Mauro Icardi.

Konkretne informacje na temat stanu zdrowia Mbappe nie zostały na razie podane.

Spotkanie Club Brugge - PSG zakończyło się rezultatem 1:1. Wynik rywalizacji w 15. minucie otworzył Ander Herrera, a później wyrównał Hans Vanaken.