Jak on to zrobił?! Ten gol dał wygraną Legii Warszawa (WIDEO)

Legia Warszawa nie była faworytem spotkania Ligi Europy z Leicester City, ale znów pokazała się z dobrej strony. Zachwycił zwłaszcza Mahir Emreli, który w pierwszej połowie zdobył piękną bramkę.

Łukasz Witczyk
gol Emreliego w meczu z Leicester City Twitter / Viaplay / Na zdjęciu: gol Emreliego w meczu z Leicester City
Po pierwszej kolejce zmagań w fazie grupowej Ligi Europy, to Legia Warszawa była liderem grupy C. Stało się tak po wygranej na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa (1:0). Czwartkowy rywal Legii - Leicester City - swój pierwszy mecz zremisowało z SSC Napoli 2:2. Mimo tego to właśnie Lisy były faworytem spotkania.

Legia znów pokazała się z dobrej strony w meczu europejskich pucharów. W 31. minucie Mahir Emreli dostał podanie od Josue, następnie poradził sobie z obrońcami Leicester City i precyzyjnie strzelił z kilkunastu metrów.

Emreli miał sporo szczęścia, bo po jego uderzeniu piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Kasper Schmeichel tylko obserwował lecącą piłkę, a następnie miał pretensje do obrońców za pasywną postawę.

Azerski piłkarz znów pokazał, że jest w wysokiej formie. Czołowy angielski zespół atakował niemal przez całą drugą połowę, ale nie potrafił odrobić strat. Mistrzowie Polski wygrali 1:0. Dla Legii było to drugie zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Europy.

Szokujące słowa agenta gracza Rakowa: Częstochowa jest za mała dla dwóch gwiazd!
Reprezentant Polski zachwyca we Francji. "Majstersztyk! Jest kompletny!"