Cezary Kulesza wparował do szatni po meczu z Albanią. Rzucił cztery słowa

Mecz z Albanią był niezwykle istotny w kontekście walki o przyszłoroczne mistrzostwa świata. Nie dziwne więc, że po wygranej Polaków (1:0) bardzo szczęśliwy był sam prezes PZPN, Cezary Kulesza.

Dominika Pawlik
Cezary Kulesza Twitter / Na zdjęciu: Cezary Kulesza
Do końca kwalifikacji Biało-Czerwonym pozostały dwa spotkania, z Andorą i Węgrami. Starcie z Albanią było niezwykle istotne, bo porażka mogła oznaczać praktycznie przekreślenie szans na wyjazd do Kataru na mundial.

Mecz nie był łatwy, dopiero w 78. minucie bramkę zdobył Karol Świderski, co maksymalnie rozjuszyło kibiców na trybunach stadionu w Tiranie. Zaczęli rzucać butelkami, zapalniczkami i nawet telefonami. Ostatecznie mecz przerwano, by po kilkunastu minutach wznowić i dokończyć.

Z pewnością tego występu piłkarze reprezentacji Polski nie zapomną jeszcze długo. Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, nie mógł się opanować ze szczęścia. Wszedł do szatni Polaków i świętował z nimi.

Rzucił cztery słowa: "panowie, mamy to ku***!". Zawodnicy bardzo pozytywnie zareagowali na to i wszyscy zbili piątki z prezesem.