Kontrowersje w hicie Serie A. Piłkarze Interu byli wściekli [WIDEO]

Zawodnicy Lazio Rzym kontynuowali akcję, choć jeden z piłkarzy Interu nie podnosił się z murawy. Mediolańczykom puściły nerwy po bramce rywali.

Rafał Szymański
piłkarze Lazio Rzym Twitter / @ElevenSports / Na zdjęciu: piłkarze Lazio Rzym
W najciekawszym sobotnim meczu Serie A Inter Mediolan grał z Lazio na Stadio Olimpico. Goście prowadzili od 12. minuty, Ivan Perisić zamienił rzut karny na gola. Po przerwie rzymianie wyrównali za sprawą Ciro Immobile, który również wykorzystał "jedenastkę".

Drużyna Maurizio Sarriego zdobyła drugą bramkę w 81. minucie. Federico Dimarco upadł po zderzeniu z rywalem, jednak sędzia Massimiliano Irrati zastosował przywilej korzyści.

Po chwili "Biancocelesti" przejęli piłkę, ale nie zwracali uwagi na Dimarco, który nie podnosił się z boiska i kontynuowali akcję. Samir Handanović odbił piłkę po uderzeniu Immobile, lecz nie miał żadnych szans przy dobitce Felipe Andersona. Arbiter uznał tego gola.

Gracze Interu byli wściekli na przeciwników, doszło do ogromnego zamieszania w polu karnym. Denzel Dumfries rzucił się na Andersona, w przepychankę z zawodnikami Lazio wdał się też Handanović.

Irrati ukarał żółtymi kartkami Dumfriesa, Martineza, Andersona oraz Milinkovicia-Savicia. Ten ostatni w doliczonym czasie znalazł drogę do siatki i przypieczętował zwycięstwo Lazio (3:1).

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy sędzia Irrati podjął słuszną deczyję?