Frankowski nie ma dość! Poprawił swój dorobek [WIDEO]

Przeprowadzka wyszła na dobre Przemysławowi Frankowskiemu. RC Lens zremisowało 2:2 z Angers SCO, a kadrowicz udowodnił, że jest w wysokiej formie.

Rafał Szymański
asysta Przemysława Frankowskiego Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: asysta Przemysława Frankowskiego
Pierwsza połowa należała do drużyny gości, która prowadziła 1:0 po trafieniu Sofiane'a Boufala. Zespół RC Lens odpowiedział chwilę po zmianie stron, swoją obecność na boisku zaznaczył Gael Kakuta.

W 55. minucie meczu na lewym skrzydle błysnął Przemysław Frankowski. Reprezentant Polski świetnie obsłużył Floriana Sotocę, który tylko dostawił nogę i pokonał golkipera Angers SCO.

Decydująca bramka padła w 70. minucie, gdy Romain Thomas wykorzystał dogranie Angelo Fulginiego. Remis 2:2 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

RC Lens gra w kratkę i straciło punkty w drugim spotkaniu ligowym z rzędu. W chwili obecnej klub Frankowskiego plasuje się na czwartym miejscu w tabeli Ligue 1, ale ma już tylko trzy punkty przewagi nad szóstym Angers.

Transfer 26-latka do drużyny ze Stade Felix-Bollaert był strzałem w "dziesiątkę". Frankowski bardzo dobrze radzi sobie na pozycji lewego wahadłowego. Wystąpił dotychczas w 15 meczach, strzelił w nich cztery gole i zanotował taką samą liczbę asyst.

Czy Frankowski jest najważniejszym piłkarzem RC Lens?