Kuriozalna sytuacja w Gdyni! Mecz Pucharu Polski przerwany

W 78. minucie meczu Arki Gdynia z Zagłębiem Lubin w 1/8 Fortuna Pucharu Polski nagle... zgasło stadionowe oświetlenie. Spotkanie zostało przerwane przy wyniku 2:1 dla gospodarzy.

Tomasz Galiński
Piłkarze Arki i Zagłębia PAP / Adam Warżawa / Na zdjęciu: Piłkarze Arki i Zagłębia
Sędzia Włodzimierz Bartos natychmiast przerwał mecz, a z uwagi na padający śnieg i niską temperaturę piłkarze udali się do szatni.

To sytuacja bliźniacza do tej z soboty, gdy nagle na blisko godzinę przestało działać oświetlenie w Częstochowie podczas meczu Rakowa z... Zagłębiem Lubin. Coś nie mają szczęścia do prądu w ostatnim czasie Miedziowi.

Jednak w tym przypadku problem udało się szybko naprawić i po ok. dziesięciu minutach jupitery zaczęły ponownie działać i spotkanie może być dokończone.