Szpilka odwiedził Grosickiego. Stoczyli ze sobą pojedynek

Artur Szpilka był w budynku klubowym i w szatni Pogoni Szczecin. Z liderem zespołu Kamilem Grosickim rywalizował, ale ani nie na boisku piłkarskim, ani nie w ringu.

Piłkarz Pogoni Szczecin oraz pięściarz rozegrali mecz w tenisie stołowym. Biorąc pod uwagę wymianę zdań na Instagramie, co do wyniku są rozbieżności. "Jak dla mnie wygrałem 3:2 w setach" - napisał Kamil Grosicki, na co odpowiedział komentarzem Artur Szpilka: "Hahaha tak sobie tłumacz" i zapowiedział rewanż w Warszawie: "Tam to już będzie straszny wpi...ol". - dodał pięściarz.

Grosicki i pozostali piłkarze Pogoni przygotowują się do ostatniego w 2021 roku meczu w PKO Ekstraklasie. Ich przeciwnikiem będzie w sobotę Warta Poznań. W niedzielę rozpocznie się dla nich przerwa świąteczno-noworoczna. Grosicki odbudował wysoką formę i ostatnio nie ma meczu, w którym nie ma udziału przy golu. W poprzednim tygodniu oddał uderzenie do bramki Górnika Zabrze w zremisowanym 2:2 spotkaniu.

Artur Szpilka miał również okazję poznać innych zawodników Pogoni. Na swoim Twitterze pokazał zdjęcie między innymi z Damianem Dąbrowskim, Pawłem Stolarskim i Sebastianem Kowalczykiem. Podpisał je pytaniem: "Nowy mistrz Polski?". Pogoń jest aktualnie wiceliderem w PKO Ekstraklasie, a jej strata do Lecha Poznań wynosi dwa punkty.

Z kolei pięściarz wyszedł ostatnio do ringu w maju. Poniósł piątą porażkę w zawodowej karierze z Łukaszem Różańskim. Ostatnie tygodnie nie są dla niego proste. Naderwane więzadło i zerwana łąkotka zmusiły Artura Szpilkę do przejścia kolejnej operacji, która oddala perspektywę nowych zawodowych walk.

Czy Pogoń Szczecin zostanie w tym sezonie mistrzem Polski?