Wpis Realu robi furorę. 29 znaków

Z tego wpisu nie da się kompletnie nic zrozumieć, ale znakomicie oddaje euforię, która wybuchła wśród fanów Realu Madryt. Karim Benzema swoim trzecim golem doprowadził do eksplozji radości.

Robert Czykiel
Karim Benzema PAP/EPA / Juanjo Martin / Na zdjęciu: Karim Benzema
Real Madryt był już jedną nogą poza Ligą Mistrzów. Hiszpanie nie dość, że w pierwszym meczu 1/8 finału przegrali z Paris Saint-Germain 0:1, to w rewanżu także jako pierwsi stracili gola. Paryżanie dość długo prowadzili 1:0, aż nagle w ciągu dwunastu minut wszystko się odmieniło.

Znakomity fragment meczu zaliczył Karim Benzema. Francuski napastnik między 76., a 88. minutą skompletował hat-tricka. Francuz nie tylko odrobił straty z pierwszego spotkania, ale jeszcze dał Realowi awans do ćwierćfinału bez konieczności rozgrywania dogrywki.

Można sobie tylko wyobrazić, co się działo wśród fanów "Królewskich", gdy Benzema strzelił trzeciego gola. Namiastkę tych emocji jednak znajdziemy na oficjalnym Twitterze hiszpańskiego giganta.

Po hat-tricku Benzemy na profilu pojawił się ciąg liter, z którego kompletnie nic nie wynika. Ktoś widocznie wpadł w taki szał, że z radości naciskał co popadnie na klawiaturze.