Liga Mistrzów. Wyniki środowych meczów. Znani wszyscy półfinaliści

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Juanjo Martin / Na zdjęciu: Antoine Griezmann (z lewej) i Aymeric Laporte

W Lidze Mistrzów poznaliśmy dwóch ostatnich półfinalistów. W środę awans do czołowej czwórki wywalczyły angielskie zespoły: Manchester City i Liverpool.

W Liverpoolu w meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów padło sześć goli. Gospodarze zremisowali z Benfiką 3:3, ale w pierwszym zwyciężyli 3:1 i grają dalej.

Ogromne emocje były w drugim ćwierćfinale. W Madrycie Atletico potrzebowało jednego gola, aby doprowadzić do dogrywki w spotkaniu z Manchesterem City. Potyczka została przedłużona o jedenaście minut, ale goli kibice nie zobaczyli. Dalej gra drużyna prowadzona przez Pepa Guardiolę.

Atletico Madryt - Manchester City 0:0 --> RELACJA

W pierwszym meczu: 0:1. Awans: Manchester City.

Liverpool FC - Benfica Lizbona 3:3 (1:1) --> RELACJA 1:0 - Ibrahima Konate 21' 1:1 - Goncalo Ramos 32' 2:1 - Roberto Firmino 55' 3:1 - Roberto Firmino 65' 3:2 - Roman Jaremczuk 73' 3:3 - Darwin Nunez 82'

W pierwszym meczu: 3:1  Awans: Liverpool.