Pięć goli w meczu Bayernu ze Stuttgartem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: mecz Stuttgart - Bayern
Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: mecz Stuttgart - Bayern

To było okazałe zwycięstwo Bayernu Monachium. W grudniowym meczu ze Stuttgartem mistrz Niemiec wygrał aż 5:0, a bohaterem został Serge Gnabry.

W tym artykule dowiesz się o:

Fenomenalnie w tym meczu zaprezentował się Serge Gnabry. Reprezentant Niemiec ustrzelił hat-tricka i dołożył dwie asysty przy golach Roberta Lewandowskiego.

Bayern Monachium w 40. minucie otworzył wynik meczu. Środkiem boiska popędził Leroy Sane i zagrał do Gnabry'ego. Skrzydłowy Bayernu uderzył technicznie i piłka trafiła w same "okienko" bramki Stuttgartu.

Tuż po zmianie stron Gnabry pięknie przełożył obrońcę i lewą noga umieścił piłkę w siatce. Kolejne dwa trafienia były dziełem Lewandowskiego. Najpierw pięknie podciął piłkę nad bramkarzem, a później z kilku metrów wykończył podanie Gnabry'ego.

Zobacz wszystkie gole z meczu Stuttgart - Bayern

Ostatnie słowo w meczu należało właśnie do Gnabry'ego. 16 minut przed końcem wykorzystał błąd bramkarza i skompletował hat-trick.

W niedzielę dojdzie do rewanżu pomiędzy tymi drużynami. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:30. Transmisja w Viaplay.

14.12.2021 r. Stuttgart - Bayern 0:5 (0:1) 0:1 - Gnabry 40' 0:2 - Gnabry 53' 0:3 - Lewandowski 69' 0:4 - Lewandowski 72' 0:5 - Gnabry 74'