Hiszpanie zachwyceni piłkarzem FC Barcelony. Nazywają go "Ferrandowskim"

FC Barcelona wygrała z Realem Beits 4:2, a to ogromna zasługa Ferrana Torresa. Przez "Marcę" został on nazwany "Ferrandowskim". Hiszpańskie media są zachwycone graczem Barcelony. O Lewandowskim piszą niewiele.

Łukasz Witczyk

"Marca": Ferrandowski bohaterem

FC Barcelona odniosła zwycięstwo 4:2 z Realem Betis. Katalończycy mają powody do radości, choć znów zdarzył im się przestój w grze. Prowadzili już 2:0, ale w drugiej połowie stracili dwa gole w trzy minuty i był remis. Szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili dzięki niesamowitej skuteczności w końcówce meczu. Hiszpańskie media są zachwycone Ferranem Torresem, który ustrzelił hat-tricka.

Dziennik "Marca" nazwał go "Ferrandowskim". "Barca, mimo tego, że rozegrała świetny mecz, ponownie ucierpiała. Pokonała drużynę Betisu, która podniosła się po wyniku 0:2. Hat-trick Ferrana i świetny gol Joao Felixa przypieczętowały sprawę. To było bolesne zwycięstwo Barcelony, która miała dwie twarze. Długo wszystko przemawiało na korzyść Barcelony, a Betis w niczym nie przeszkadzał" - relacjonuje dziennik "Marca".

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Oglądaj mecz FC Barcelona - Valencia CF na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Oglądaj mecz Real Betis - Sevilla FC na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)