Rywale Polaków prężą muskuły przed Euro 2024. W kraju euforia

Austriackie media są bardzo podbudowane aktualną formą piłkarskiej kadry przed Euro 2024. Grupowy przeciwnik Polaków odniósł już szóstą wygraną z kolei. Zobacz, co piszą dziennikarze o tej świetnej passie.

Małgorzata Boluk

"Kurier"

Do Euro 2024 pozostało już tylko 9 dni, a Austria jest jedną z tych ekip, która może być bardzo zadowolona ze swojej formy. Zespół Ralfa Rangnicka w swoim przedostatnim teście przed imprezą w Niemczech pokonał Serbów po świetnym pierwszym kwadransie.

Austria triumfowała 2:1 (---> RELACJA) i świętowała już szóste zwycięstwo z rzędu. Zachwyty austriackich mediów dziwić zatem nie mogą. "Wygrana po znakomitym początku. Austria zaimponowała i zdobyła na start dwie bramki. Drużyna najwyraźniej przyzwyczaiła się do zwycięstw" - pisze o meczu "Kurier".

"Austria po raz kolejny rozpoczęła spotkanie od szturmu. Narzuciła presję i osiągnęła sukces" - czytamy. W dziesiątej minucie na listę strzelców wpisał się Patrick Wimmer, a trzy minuty później Christoph Baumgartner.

Oglądaj mecze reprezentacji Polski w Pilocie WP (link sponsorowany)

Oglądaj Euro 2024 w Pilocie WP [transmisja płatna].