Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne wydarzenia w WP SportoweFakty.

Skomentuj 0

Walijczycy podwyższyli na 2:0 z Mołdawią. Autorem bramki Aaron Ramsey

Skomentuj 0

Włosi dowieźli do końca zwycięstwo nad Izraelem (1:0), a Turcy nad Chorwatami (1:0).

Skomentuj 0

Hiszpanie wbijają Liechtenstein w ziemię. Samobójczą bramkę strzelił Goppel.

Skomentuj 0

Rozczarowują Austriacy (po raz kolejny), zaledwie remisujący 1:1 z Gruzją.

Skomentuj 0
  • Dobiegają końca niemal wszystkie spotkania. Na razie bez sensacji, bo trudno za taką uznać prowadzenie Turcji 1:0 z Chorwacją.

Skomentuj 0

Po 85 minutach katorgi Finowie strzelili bramkę piłkarzom z Kosowa. Gola strzelił Teemu Pukki.

Skomentuj 0

To może być koniec marzeń Albańczyków o MŚ. Macedonia wyrównała na 1:1 w 78. minucie.

Skomentuj 0

Bardzo ciekawa sytuacja w grupie I. Turcy prowadzą 1:0 po golu Cenka Tosuna i będą liczyć się w walce o awans.

Skomentuj 0

Serbowie zaraz zaprezentują obronę Częstochowy. Przez ponad 20 minut będą grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Maksimovicia. Na szczęście dla nich prowadzą 1:0.

Skomentuj 0

Ukraińcy w ogromnych tarapatach. Gylfi Sigurdsson podwyższył na 2:0.

Skomentuj 0

Piłkarze z Liechtensteinu woleliliby, żeby na zegarze pojawiła się 89, a nie 63 minuta. Hiszpania prowadzi 7:0 po drugim goli Aspasa.

Skomentuj 0

Serbowie jedną nogą na MŚ. Aleksandar Kolarov w swoim stylu, mocno, z lewej nogi, pod poprzeczkę. Irlandczycy skarceni za fatalne zachowanie pod własnym polem karnym.

Skomentuj 0

W pogoń za Włochami ruszyli Albańczycy, którzy prowadzą 1:0 z Macedonią po golu Odise Roshiego.

Skomentuj 0

Ledwo zdążyliśmy napisać o piątym golu, a Hiszpania prowadzi już 6:0! Druga bramka w meczu Alvaro Moraty.

Skomentuj 0

Trwa demolka w wykonaniu Hiszpanów. Piłkę do siatki skierował Iago Aspas. Napastnik doszedł do dośrodkowania i głową pokonał bramkarza z Liechtensteinu. 5:0!

Skomentuj 0

Włosi złamali izraelską obronę, kibice mogą odetchnąć. Ciro Immobile trafił po dośrodkowaniu Antonio Candrevy.

Skomentuj 0

Wracamy na stadiony, a tam piłkarze zaczynają strzelać. Islandia prowadzi z Ukrainą 1:0 po golu Gylfi Sigurdssona i jest bliżej barażów o mundial.

Skomentuj 1

Zła wiadomość dla Austriaków i Bayernu Monachium. David Alaba doznał kontuzji w meczu z Gruzją i w 38 minucie opuścił murawę.

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach piłkarze udali się już na przerwę. Czekamy na więcej trafień w drugiej połowie.

Skomentuj 0

Piłkarze nie rozpieszczają nas we wtorkowy wieczór. Cztery bramki Hiszpanów z Liechtensteinem i dwa gole w meczu Austrii z Gruzją to jak na razie jedyne trafienia. Rozczarowują zwłaszcza Włosi, którzy męczą się z Izraelem.

Skomentuj 0

Tuż przed końcem połowy Austriacy ratują się od blamażu. Do remisu 1:1 z Gruzją doprowadził Schaub.

Skomentuj 0

Hiszpanie wyrabiają normę za innych. Właśnie strzelili czwartą bramkę Liechtensteinowi. Na 4:0 podwyższył David Silva.

Skomentuj 0

Kibice w Reggio Emilia powoli tracą cierpliwość. Italia zawodzi w meczu z Izraelem. Włosi jak na razie nie stworzyli groźnych sytuacji.

Skomentuj 0

Bez fajerwerków w rywalizacji Irlandii z Serbami. Dość nudne 0:0, dużo niedokładności w grze zespołów.

Skomentuj 0

W Eskisehir typowy mecz walki, lecą wióry. Turcy na razie remisują 0:0 z Chorwatami. Dla piłkarzy znad Bosforu to jedna z ostatnich szans na włączenie się do walki o awans.

Skomentuj 0

Włosi dominują w meczu z Izraelem, ale przed chwilą mogli stracić bramkę. Desperacki wślizg Contiego uratował Italię.

Skomentuj 0

Hiszpanie miażdzą biednych piłkarzy pół-amatorów z Liechtensteinu. Katastrofalny błąd bramkarza wykorzystał Isco. Golkiper drużyny z Księstwa próbował wybić piłkę z własnego pola karnego, ale ... nie trafił  w piłkę.

Skomentuj 0

Fenomenalna akcja Hiszpanów dała im drugą bramkę z Liechtensteinem. Gol w stylu La Rioja. Piłka wędrowała jak po sznurki, od nogi do nogi, na jeden kontakt. Dośrodkowanie z prawej strony zamknął Alvaro Morata. Zapowiada się pogrom.

Skomentuj 0

Krótkie meldunki z boisk: Turcy byli blisko strzelenia bramki Chorwatom, Islandczyków mocno naciskają Ukraińcy.

Skomentuj 0

Fatalnie układają się eliminacje dla Austriaków. Są już właściwie bez szans na awans, w dodatku stracili bramkę z Gruzją już w ósmej minucie. Autorem trafienia Gvilia.

Skomentuj 0

Hiszpanie już napoczęli Liechtenstein. Gerard Pique otworzył wynik.

Skomentuj 1

Na prawie wszystkich stadionach rozbrzmiały już pierwsze gwizdki.

Skomentuj 0

Na wpadkę nie mogą pozwolić sobie Włosi. Squadra Azzuri zajmuje barażowe miejsce, ale na ich potknięcie z Izraelczykami czekają Albańczycy (zagrają z Macedonią).

Skomentuj 0

Mecze na szczycie także w grupie I. Prowadząca w tabeli Chorwacja zagra z Turkami, którzy walczą o przedłużenie swoich szans. W Reykjaviku Islandczycy podejmą wiceliderów - Ukraińców.

Skomentuj 0

Wypada tylko współczuć piłkarzom z Liechtensteinu, którzy zmierzą się z rozpędzonymi Hiszpanami.

Skomentuj 0

Najciekawiej zapowiada się spotkanie Serbii z Irlandią, dwóch najlepszych drużyn grupy D. W razie zwycięstwa, piłkarze z Bałkanów jedną nogą będą na MŚ.

Skomentuj 0

Witamy, witamy! To już ostatnie eliminacyjne emocje przed prawie miesięczną przerwą. Dziewięć spotkań zakończy ósmą kolejkę eliminacji.