Chorwacja - Finlandia 1:1 (0:0)

Turcja - Islandia 0:3 (0:2)

Kosowo - Ukraina 0:2 (0:0)

Skomentuj 0

Dwa ważne w kontekście całych eliminacji gole. Austria odzyskała prowadzenie w spotkaniu z Serbią, a Finlandia niespodziewanie wyrównała na 1:1 w Chorwacji i wirtualnym liderem tej grupy stała się ponownie Islandia.

Skomentuj 0

Nemanja Matić na 2:2 w Wiedniu! Serbowie mają jeszcze pięć minut regulaminowego czasu.

Skomentuj 0

Aleksandar Trajkovski zna smak Serie A doskonale. Niespodziewana bramka na 1:1 w meczu z Włochami smakuje mu więc wyjątkowo. Zanosi się na potknięcie Italii.

Skomentuj 0

Marko Arnautović na 2:1 dla Austrii w meczu z Serbami. Drzwi do Rosji są coraz bardziej przymknięte przed nosami przyjezdnych.

Skomentuj 0

Mario Mandzukić będzie autorem złotego gola w starciu Chorwacji z Finlandią? Wciąż 1:0.

Skomentuj 0
  • Atmosfera wyczekiwania w Wiedniu. Serbia chce wracać z Austrii z pięśnią o awansie na ustach, ale wciąż jest 1:1.

Skomentuj 0

Nie ma już bezbramkowego wyniku w piątkowych meczach. Ukraina nie wiedziała jak pokonać bramkarza reprezentacji Kosowa, więc ta strzeliła sobie gola samobójczego.

Skomentuj 0

Przełom, na który czekała cała Chorwacja. Po 57 minutach Mario Mandzukić znalazł drogę do bramki Finlandii i jego drużyna odzyskała wirtualne prowadzenie w grupie.

Skomentuj 0

Zostało pół godziny. Czy Serbia wygra mecz w Austrii?

Skomentuj 0

Taki taniec zwycięstwa na mundialu w Rosji? Islandia prowadzi 3:0 w Turcji.

Skomentuj 1

Italia skromnie, ale prowadzi z Macedonią.

Skomentuj 0

Czas na drugie połowy! W najbliższych 45 minutach zapadną rozstrzygnięcia.

Skomentuj 0

Przerwa! Mała niespodzianka to bezbramkowy remis Chorwacji z Finlandią. Gospodarze muszą podkręcić tempo w ataku. Serbia nie ma aktualnie wyniku premiującego awansem, a w grupie G prowadzą faworyci.

Skomentuj 0

Potrzeba było defensora w polu karnym Macedonii, by Włosi prowadzili. Giorgio Chiellini na 1:0 po podaniu Ciro Immobile.

Skomentuj 0

Birkir Bjarnason na 2:0 dla Islandii w Turcji. Trybuny uciszone.

Skomentuj 1

W Wiedniu jest 20 tysięcy kibiców z Serbii. Po bramce mocno zadymili stadion. Po wyrównaniu trochę przycichli i czekają na gola na wagę awansu. Na razie 1:1 w Austrii.

Skomentuj 1

Johann Gudmundsson na 1:0 i przybysze z chłodnej Islandii prowadzą w gorącej Turcji. W tym momencie są wirtualnymi liderami w grupie I.

Skomentuj 0

Thiago Alcantara autorem bramki na 3:0 dla Hiszpanii! Bawią się piłkarze z południa kontynentu.

Skomentuj 0

Tymczasem w grupie G reprezentacja Hiszpanii strzeliła drugiego gola Albanii. Cóż, na niespodziankę się nie zanosi. Tak samo w Liechtensteinie, gdzie Izrael prowadzi 1:0.

Skomentuj 0

Guido Burgstaller na 1:1 w meczu Austrii z Serbią. Nie poddają się piłkarze z alpejskiego kraju, którzy na koniec nieudanych eliminacji chcą pokrzepić swoich kibiców.

Skomentuj 0

Daryl Murphy ma swój mecz. Drugie trafienie Irlandczyka i jego drużyna ma dwa gole przewagi nad Mołdawią.

Skomentuj 0

16 minut potrzebowała reprezentacja Hiszpanii, żeby dobrać się do Albanii. Rodrigo po podaniu Isco wyprowadził lidera grupy G na prowadzenie.

Skomentuj 0

Reprezentacja Serbii na prowadzeniu 1:0. Pierwsze celne uderzenie od razu do bramki Austrii i jest 80 minut od sukcesu.

Skomentuj 0

Nie ma kompletu kibiców na meczu Włochów w Macedonią. Obecni na trybunach liczą na atak złożony z Lorenzo InsigneCiro Immobile i Simone Verdiego.

Skomentuj 0

Początkowo Austria wciągnęła Serbów na własną połowę, ale już przystąpiła do ataku i to ona oddała pierwsze celne uderzenie. Będzie interesująco w Wiedniu.

Skomentuj 1
    • Mariusz Antosiewicz Zgłoś komentarz
      Pisze sie i mówi w Wiedniu a nie we Wiedniu.Prosze sie nie kompromitować.

Daryl Murphy autorem gola na 1:0 w meczu z Mołdawią. Dotychczas w piątek do bramki przeciwnika trafiają wyłącznie Wyspiarze.

Skomentuj 0

Hiszpanie są zdecydowanymi faworytami w pojedynku z Albanią. Dotychczas ekipa z Półwyspu Iberyjskiego praktycznie nie potyka się.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na ośmiu stadionach!

Skomentuj 0

Ciasno również w grupie I. Chorwacja nie bierze pod uwagę potknięcia w meczu u siebie z Finami, a na dodatek liczy na to, że Islandczycy zgubią punkty w Turcji.

Skomentuj 0

Tak ustawieni Austriacy spróbują zagrodzić Serbom drogę do Rosji.

Skomentuj 0

W pierwszym meczu dnia Reprezentacja Walii wygrała 1:0 w Grucji. Jedynego gola strzelił sprzed pola karnego Tom Lawrence po indywidualnym ataku. Nie popisał się bramkarz Giorgi Loria.