Kluby Polaków walczą w Lidze Mistrzów. Mecze Zielińskiego i Glika na żywo

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Witczyk

Wydawało się, że Polacy nie będą tego wieczoru zaliczać do udanych. Jednak Zieliński zdobyciem gola zrehabilitował się za błędy i przeciętną grę.

Skomentuj 0

Koniec obu spotkań. Napoli wygrało 3:0, a Monaco przegrało 1:4.

Skomentuj 0

Mamy zmianę. Piotr Zieliński w 86. minucie opuścił boisko. Polak zrehabilitował się za błędy zdobyciem gola.

Skomentuj 0

Wróćmy na chwilę do Monako. Tam ciągle 4:1 dla RB Lipsk. Glik gra ostro, ale zgodnie z przepisami.

Skomentuj 0

Jest 3:0 dla Napoli. Tym razem gola zdobył Mertens.

Skomentuj 0

Nie był to wieczór Zielińskiego, popełniał wiele błędów, ale w 81. minucie przeprowadził kapitalną akcję z Mertensem i zakończył ją zdobyciem gola!

Skomentuj 0
  • Gol Zielińskiego!

Skomentuj 0

Napoli miało dogodną sytuację do zdobycia gola. Z rzutu wolnego spudłował jednak Mertens.

Skomentuj 0

W 69. minucie Zieliński nie trafił do pustej bramki! Polak mógł być bohaterem.

Skomentuj 0

Dobra akcja Zielińskiego, lecz nie została zakończona strzałem.

Skomentuj 0

Poulsen sam na sam z bramkarzem, ale był na spalonym. Mimo tego gracz z Lipska został po raz kolejny ostro potraktowany przez sfrustrowanego Kamila Glika.

Skomentuj 0

Nieudana wymiana piłek między Mertensem i Zielińskim. Polak nie może tego meczu zaliczyć do udanych.

Skomentuj 0

W Monako bez zmian. Gospodarze są bezradni, choć próbują odrobić straty. Glik stara się pomagać w ofensywie.

Skomentuj 0

Gol dla SSC Napoli! Pięknym strzałem popisał się Insigne.

Skomentuj 0

Napoli atakuje, ale wciąż brakuje skuteczności. Nie jest to udany wieczór dla polskich piłkarzy.

Skomentuj 0

Napoli ma duże problemy z utrzymaniem się przed linią spalonego.

Skomentuj 0

Początek drugiej połowy w obu starciach!

Skomentuj 0

W Neapolu mamy nudne spotkanie. Zieliński jest praktycznie niewidoczny.

Skomentuj 0

AS Monaco gra fatalnie i trudno wyróżnić choć jednego gracza mistrzów Francji.

Skomentuj 0

Przy czwartej straconej bramce nieco lepiej mógł zachować się Glik. Z obrońcą reprezentacji Polski łatwo poradził sobie Keita.

Skomentuj 0

Do przerwy w Neapolu 0:0. Z kolei w Monako jest 4:1 dla RB Lipsk.

Skomentuj 0

Błyskawiczna odpowiedź RB Lipsk. Po golu Keity jest 4:1.

Skomentuj 0

43. minuta i w Monako już 1:3. Falcao ubiegł Gulacsiego i wpakował piłkę do siatki.

Skomentuj 0

Zieliński na razie niewidoczny, o jego obecności na boisku przypominają tylko przedmeczowe składy.

Skomentuj 0

Nie są to udane mecze dla Polaków. AS Monaco gra koszmarnie, a SSC Napoli nie potrafi zaskoczyć rywali.

Skomentuj 0

W 35. minucie groźnej kontuzji doznał Sabitzer (RB Lipsk) i opuścił boisko.

Skomentuj 0

Pytaliśmy czy AS Monaco odrobi straty, ale po rzucie karnym 3:0 prowadzi RB Lipsk. Znów strzelił Werner.

Skomentuj 0

Czy AS Monaco odrobi straty?

Skomentuj 0

AS Monaco po dwóch ciosach nie potrafi się otrząsnąć. Gospodarze są częściej przy piłce, ale nie ma to przełożenia na ich akcje ofensywne. Teraz Fabinho uderzył wysoko nad poprzeczką.

Skomentuj 0

Zieliński miał okazję dobrze rozegrać akcję, ale uprzedzili go obrońcy. Polak nie może sobie poradzić z defensorami rywali.

Skomentuj 0

Tak RB Lipsk załatwiło AS Monaco.

Skomentuj 0

Póki co Piotr Zieliński jest mało widoczny. Szachtar wciąż przeważa.

Skomentuj 0

Szachtar lepiej rozpoczął mecz w Neapolu. Drużyna Zielińskiego nie ma łatwego zadania.

Skomentuj 0

9. minuta i RB Lipsk prowadzi 2:0. Błąd Jemersona wykorzystał Werner. Piłkę starał się zablokować Glik, ale nie zdążył z interwencją.

Skomentuj 0

W 6. minucie mamy bramkę dla RB Lipsk. Do własnej siatki piłkę wpakował Jemerson.

Skomentuj 0

Na trybunach w Neapolu nie ma zbyt wielu kibiców.