El. ME 2020. Wszystkie mecze NA ŻYWO! Śledź relację

Bośnia i Hercegowina - Armenia 2:1 (1:0)

Włochy - Finlandia 2:0 (1:0)

Liechtenstein - Grecja 0:2 (0:1)

Skomentuj 0

W doliczonym czasie Henrich Mchitarjan zmniejszył rozmiar porażki Ormian z Bośniakami na 1:2. Uderzył z rzutu karnego.

Skomentuj 0

Nastolatek już strzela dla reprezentacji.

Skomentuj 0

Kilka minut do końca regulaminowego czasu. Najskromniejszą zaliczkę ma Hiszpania, która prowadzi 2:1 z Norwegią.

Skomentuj 0

Uwaga, uwaga, strzelanie synchroniczne. W 80. minucie Deni Milosević przymierzył na 2:0 dla Bośni i Hercegowiny w meczu z Armenią i w 80. minucie Tasos Donis uderzył na 2:0 dla Grecji w spotkaniu z Liechtensteinem.

Skomentuj 0

Po trafieniu 22-letniego Nicolo Barelli strzelił do bramki 19-letni Moise Kean.

Skomentuj 0
  • Włosi trafili na 2:0 i mogą być spokojni o swoje zwycięstwo. Moise Kean wykorzystał podanie Ciro Immobile. Im dłużej ze sobą grają ci piłkarze, tym lepiej ta gra wygląda.

Skomentuj 0

Kasper Hamalainen pierwszym zmienionym Finem. Jego drużyna przegrywa w Udine 0:1.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Hiszpania odzyskała prowadzenie. 2:1 po strzale z rzutu karnego Sergio Ramosa. Nie nacieszyli się długo dobrym wynikiem piłkarze z Norwegii.

Skomentuj 0

Finlandia chce być jak Norwegia. Po godzinie stworzyła sytuację podbramkową i zapachniało wyrównaniem. Teemu Pukki uderzył nieznacznie obok królestwa Gianluigiego Donnarummy po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Włochy - Finlandia 1:0.

Skomentuj 0

Joshua King sprawił, że mecz w Walencji rozpoczął się od początku. Hiszpania - Norwegia 1:1.

Skomentuj 0

Rzut karny dla reprezentacji Norwegii! Do piłki podszedł Joshua King i doprowadził do remisu 1:1. Hiszpania niespodziewanie straciła swoje prowadzenie.

Skomentuj 0

Brakuje porozumienia między atakującymi reprezentacji Włoch. Niby Moise Kean i Federico Bernardeschi są z jednego klubu, ale grają razem od święta. Ciro Immobile już całkiem z innej parafii. Dlatego wciąż Włochy - Finlandia 1:0.

Skomentuj 0

Bośnia i Hercegowina przeważa zdecydowanie. 12 strzałów przez godzinę to niezły wynik. Gorzej dla niej, że tylko raz wpakowała piłkę do bramki Armenii.

Skomentuj 0

Ciekawe, czy zagra Fabio Quagliarella. Trochę czekają Włosi na ten moment.

Skomentuj 0

Przecina piłka pole karne reprezentacji Finlandii. Italia przeważa, owszem, ale jeden celny strzał przez 55 minut, to jednak trochę mało. Włochy - Finlandia 1:0.

Skomentuj 0

Hiszpania prowadzi 1:0 z Norwegią. Szuka sposobu na zdobycie drugiej bramki i uspokojenie sytuacji w stu procentach.

Skomentuj 0

Najpiękniejsza tego wieczoru jest na razie asysta przy golu Kostasa Fortounisa. Mięciutkie podanie przez dwie linie, za plecy wszystkich obrońców. Popisał się Dimitrios Kourbelis. Liechtenstein - Grecja 0:1.

Skomentuj 0

Medycy na boisku. Niebezpiecznie wyglądał upadek Vaisanena, ale na szczęście nie ma poważnego problemu ze zdrowiem. Włochy - Finlandia 1:0.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Rozpoczęła się druga połowa na czterech stadionach.

Skomentuj 0

Italia ze skromną zaliczką po 45 minutach.

Skomentuj 0

Gol dla reprezentacji Grecji w czasie doliczonym do pierwszej połowy. 1:0 po strzale Kostasa Fortounisa.

Skomentuj 0

Tak cieszyli się Hiszpanie ze swojego gola.

Skomentuj 0

Ostatnie szanse w pierwszych połowach. Na przykład przed momentem groźnie strzelił z linii pola karnego Moise Kean. Włochy - Finlandia 1:0.

Skomentuj 0

Bezbramkowo nadal tylko w meczu reprezentacji Liechtensteinu i Grecji. Gdyby był rok 2004, możnaby stawiać w ciemno 0:1, ale minęło już aż 15 lat.

Skomentuj 0

Rade Krunić to kumpel z klubu Bartłomieja Drągowskiego. Strzelił gola po podaniu Miralema Pjanicia, czyli kompana Wojciecha Szczęsnego z Juventusu. Będą mieć co opowiadać.

Skomentuj 0

Gol dla Bośni i Hercegowiny na 1:0. Jak na zawołanie. Rade Krunić w 33. minucie.

Skomentuj 0

Bośnia i Hercegowina remisuje 0:0 z Armenią. Rada od Biało-Czerwonych z poprzednich eliminacji: uwaga na samotnego rycerza w doliczonym czasie.

Skomentuj 0

Reprezentacja Norwegii bezradna w Walencji. Przydałby się jej do atakowania taki Tore Andre Flo, Ole Gunnar Solskjaer, a w ostateczności John Carew. Hiszpania - Norwegia 1:0.

Skomentuj 0

Włosi chcą być Juventusem. Strzelili gola i stanęli. Zobaczymy z jakim skutkiem to naśladownictwo. W podstawowym składzie mają czterech Bianconerich.

Skomentuj 0

W reprezentacji Grecji już spowodowana kontuzją zmiana podstawowego napastnika. Konstantinos Mitroglou musiał zwolnić miejsce na boisku Anastasiosowi Donisowi. Liechtenstein - Grecja 0:0.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Finowie krzątają się po połowie Włochów, ale Gianluigi Donnarumma obserwuje ich męczarnie w ataku pozycyjnym ze stoickim spokojem. Italia prowadzi 1:0.

Skomentuj 0

Bośniacy remisują bezbramkowo z Ormianami, a obywatele Liechtensteinu z Grekami. Na razie bohaterowie tych spotkań nie chcą sobą zainteresować.

Skomentuj 0

Rodrigo wykorzystał podanie Jordiego Alby i pokonał Rune Jarsteina z kilku metrów. Hiszpania - Norwegia 1:0.

Skomentuj 0

Hiszpanie na prowadzeniu. W 16. minucie Rodrigo strzelił na 1:0.

Skomentuj 0

Hiszpanie też mają ochotę, żeby wcześnie otworzyć wynik. To oni atakują, a ich przeciwnicy starają się zamurować dostęp do własnej bramki. W Walencji 0:0.

Skomentuj 0

Szczęśliwa siódemka. Włosi mają już czego bronić.

Skomentuj 0

Nicolo Barella to przyszły kompan z klubu Sebastiana Walukiewicza, no chyba że latem po zdolnego pomocnika sięgnie poważniejszy klub niż Cagliari Calcio.

Skomentuj 0

Włosi na prowadzeniu 1:0! Nicolo Barella. Pierwsze trafienie tego wieczoru to dzieło podopiecznych Roberto Manciniego. Finowie wybili piłkę za krótko po wrzutce z rzutu wolnego, a ta spadła pod nogi zawodnika Cagliari Calcio. Ciąg dalszy można sobie wyobrazić.

Skomentuj 0

W Hiszpanii badanie sił. We Włoszech pierwsze ataki reprezentacji Włoch. Ciro Immobile zdążył już po raz pierwszy rozłożyć ręce w geście bezradności, a sędzia nie pocieszył go przyznaniem rzutu rożnego.

Skomentuj 0

Z Paulusem Arajuurim i Kasperem Hamalainenem przeciwko Włochom.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na czterech stadionach.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Jedenastka wybrana przez selekcjonera Norwegów. Przed zespołem ze Skandynawii trudne zadanie zatrzymania Hiszpanów.

Skomentuj 0

W tym wieku Włosi rozegrali cztery mecze z Finami. Wszystkie wygrali i nie stracili gola. Dwie konfrontacje były towarzyskie, a do pozostałych doszło w ramach eliminacji do mistrzostw Europy w 2004 roku. Na turniej pojechała tylko Italia.

Skomentuj 0

W Udine po stronie reprezentacji Finlandii będzie można zobaczyć między innymi Kaspera Hamalainena.

Skomentuj 0

W zakończonych niedawno meczach skromne zwycięstwa Szwecji, Irlandii oraz Malty.

Skomentuj 0

Jedenastka wybrańców selekcjonera reprezentacji Hiszpanii. Za strzelanie goli Norwegom odpowiada przede wszystkim najbardziej wysunięty Alvaro Morata.

Skomentuj 0

Ustawienie reprezentacji Włoch. Roberto Mancini postawił na mieszankę doświadczenia i młodości w ataku. Obok Ciro Immobile zagrają Moise Kean oraz Federico Bernardeschi.