WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Puchar Narodów Afryki 2019, gr. A

# Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1 Egipt 3 3 0 0 5:0 9
2 Uganda 3 1 1 1 3:3 4
3 Demokratyczna Republika Konga 3 1 0 2 4:4 3
4 Zimbabwe 3 0 1 2 1:6 1

Puchar Narodów Afryki 2019, gr. B

# Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1 Madagaskar 3 2 1 0 5:2 7
2 Nigeria 3 2 0 1 2:2 6
3 Gwinea 3 1 1 1 4:3 4
4 Burundi 3 0 0 3 0:4 0

Puchar Narodów Afryki 2019, gr. C

# Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1 Algieria 3 3 0 0 6:0 9
2 Senegal 3 2 0 1 5:1 6
3 Kenia 3 1 0 2 3:7 3
4 Tanzania 3 0 0 3 2:8 0

Puchar Narodów Afryki 2019, gr. D

# Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1 Maroko 3 3 0 0 3:0 9
2 Wybrzeże Kości Słoniowej 3 2 0 1 5:2 6
3 RPA 3 1 0 2 1:2 3
4 Namibia 3 0 0 3 1:6 0

Puchar Narodów Afryki 2019, gr. E

# Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1 Mali 3 2 1 0 6:2 7
2 Tunezja 3 0 3 0 2:2 3
3 Angola 3 0 2 1 1:2 2
4 Mauretania 3 0 2 1 1:4 2

Puchar Narodów Afryki 2019, gr. F

# Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1 Ghana 3 1 2 0 4:2 5
2 Kamerun 3 1 2 0 2:0 5
3 Benin 3 0 3 0 2:2 3
4 Gwinea Bissau 3 0 1 2 0:4 1

Klasyfikacja strzelców Pucharu Narodów Afryki 2019

Gole Zawodnik Drużyna
5 Odion Ighalo Nigeria
3 Cedric Bakambu DR Konga
Riyad Mahrez Algieria
Adam Ounas Algieria
2 Charles Andriamatsinoro Madagaskar
Jordan Ayew Ghana
Stephane Bahoken Kamerun
Mohamed Belaili Algieria
Baghdad Bounedjah Algieria
Ahmed Elmohamady Egipt
Jonathan Kodjia Wybrzeże Kości Słoniowej
Sadio Mane Senegal
Youssef Msakni Tunezja
Emmanuel Okwi Uganda
Michael Olunga Kenia
Mickael Pote Benin
Mohamed Salah Egipt
Mohamed Yattara Gwinea
Wilfried Zaha Wybrzeże Kości Słoniowej
Bongani Zungu RPA
1 Ibrahim Amada Madagaskar
Anicet Andrianantenaina Madagaskar
Faneva Andriatsima Madagaskar
Britt Assombalonga DR Konga
Andre Ayew Ghana
Keita Balde Senegal
Khama Billiat Zimbabwe
Jonathan Bolingi DR Konga
Mbark Boussoufa Maroko
Samuel Chukwueze Nigeria
Maxwel Cornet Wybrzeże Kości Słoniowej
Abdoulay Diaby Mali
Krepin Diatta Senegal
Sereso Die Wybrzeże Kości Słoniowej
Djalma Angola
Moctar El Hacen Mauretania
Youssef En-Nesyri Maroko
Sofiane Feghouli Algieria
Max-Alain Gradel Wybrzeże Kości Słoniowej
Idrissa Gueye Senegal
Amadou Haidara Mali
Marco Ilaimaharitra Madagaskar
Alex Iwobi Nigeria
Sory Kaba Gwinea
Patrick Kaddu Uganda
Francois Kamano Gwinea
Joslin Kamatuka Namibia
Wahbi Khazri Tunezja
Yassine Khenissi Tunezja
Thembinkosi Lorch RPA
Moussa Marega Mali
Chancel Mbemba DR Konga
Simon Msuva Tanzania
Clinton N'Jie Kamerun
Lalaina Nomenjanahary Madagaskar
Kenneth Omeruo Nigeria
Johanna Omolo Kenia
Thomas Partey Ghana
Diadie Samassekou Mali
Mbwana Samatta Tanzania
Ismaila Sarr Senegal
Ferjani Sassi Tunezja
Islam Slimani Algieria
Naim Sliti Tunezja
Adama Traore I Mali
Adama Traore II Mali
Trezeguet Egipt
William Troost-Ekong Nigeria
Banana Yaya Kamerun