84'

Borussia długo rozgrywa piłkę. Gospodarze nie są w stanie zagrozić rywalom.

1
81'

Piszczek przed szansą na zdobycie gola. Znów Koenigshofer obronił groźny strzał.

2
3
80'

Goetze dograł ze skrzydła w kierunku Alcacera. Ten strzelił z pierwszej piłki prosto w bramkarza.

1
2
1
79'

Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Mario Goetze.

79'

Grosskreutz dośrodkował z rzutu wolnego. Bez zagrożenia pod bramką Borussii.

1
1
1
1
76'

Borussia. Schodzi: Jadon Sancho. Wchodzi: Achraf Hakimi.

76'

KFC Uerdingen 05. Schodzi: Boubacar Barry. Wchodzi: Alexander Bittroff.

wchodzi Wchodzi
Alexander Bittroff #15
schodzi Schodzi
Boubacar Barry #22
1
74 '

Kompletnie nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Weigla.

1
71'

Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Hummels. Obronił jego strzał Koenigshofer.

2
1
2
1
1
71'

Sancho ruszył z akcją, już miał dośrodkowywać, ale zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

1
komentarz

1
70'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Świetne uderzenie Alcacera z rzutu wolnego. Piłka od bramki oddalona była o blisko 30 metrów. Bramkarz nie miał szans na skuteczną interwencję.

Borussia Dortmund
6
4
5
2
1
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jean Manuel Mbom.

Jean Manuel Mbom #21
1
67'

Borussia stara się kontrolować sytaucję na boisku. Nadal przeważa i częściej jest przy piłce.

1
63'

KFC Uerdingen 05. Schodzi: Frank Evina. Wchodzi: Hakim Guenouche.

Hakim Guenouche #12
Frank Evina #18
1
63'

Po wrzutce w pole karne gości sędzia odgwizdał faul w polu karnym. Niezgodnie z przepisami zagrał Hummels.

2
62'

Reus sfaulowany w okolicach narożnika pola karnego. Będzie szansa dla Borussii.

1
61'

Po wrzutce z rzutu wolnego Weigl uderzył z woleja, ale został zablokowany.

1
58'

KFC Uerdingen 05. Schodzi: Osayamen Osawe. Wchodzi: Christian Kinsombi.

Christian Kinsombi #8
Osayamen Osawe #35
1
58'

Po wrzutce z rzutu rożnego niecelnie głową uderzył Piszczek.

1
58'

Reus dograł w polu karnym do Sancho. Jego strzał zablokowany.

1
55'

Hitz złapał piłkę po groźnym strzale Osawe.

1
1
54'

Osawe na spalonym. Akcja miejscowych przerwana.

1
komentarz

1
53'

Ofensywny faul Weigla. Akcja Borussii przerwana.

1
49'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Manuel Akanji. Akanji dograł w pole karne do Reusa, ten oszukał Grosskreutza i z pięciu metrów pokonał bramkarza.

6
1
2
2
4
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Po uderzeniu Schulza piłka odbiła się od jednego z graczy gospodarzy. Połapał się w tym bramkarz i znów uratował swój zespół.

2
45+1'

Witsel dograł do Alcacera. Jego strzał został zablokowany.

2
1
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

1
1
45'

Sancho uderzył lewą nogą, ale świetną interwencją popisał się Koenigshofer.

2
1
44'

Alcacer znów dostał podanie od Hazarda, strzelił głową i ponownie spudłował.

1
1
43'

Barry dograł w pole karne, ale tam nie było żadnego z graczy KFC Uerdingen.

1
1
41'

Bramkarz gospodarzy bez problemów obronił strzał Sancho.

1
1
39'

Reus dograł do Hummelsa. Ten oddał minimalnie niecelny strzał.

1
1
39'

Blisko samobója. Mbom wślizgiem chciał zatrzymać piłkę, ale wybił ją na rzut rożny. Piłka przeleciała pół metra od słupka.

1
1
38'

Koszmarny błąd Hummelsa. Piłkę przejął Osawe i ruszył z piłką. W sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił obok słupka.

1
19:53

2
34'

Zbyt mocny i wysoki strzał Witsela.

1
33'

Reus chciał w polu karnym podać do Alcacera, ale akcja zakończona stratą.

32'

Borussia w natarciu, ale nie może znaleźć sposobu na defensywę rywali.

29'

Dogranie Hazarda do Alcacera. Hiszpanowi zabrakło niewiele, by dopaść do piłki i skierować ją do siatki.

28'

Szansa Alcacera, ale zabrakło skuteczności.

26'

Faul w środkowej części boiska. Borussia będzie miała szansę na rozegranie akcji.

23'

Dośrodkowanie Piszczka w kierunku Hazarda. Jego strzał zablokował Grosskreutz.

1
21'

Akcja gospodarzy przerwana z powodu spalonego Osawe.

1
20'

Długa akcja Borussii zakończona nieudanym lobem w wykonaniu Hazarda.

1
19'

Borussia nadal naciska na rywali. Ci póki co skutecznie się bronią.

1
16'

Kolejny rzut rożny dla gości. Tym razem bez zagrożenia pod bramką Koenigshofera.

15'

Po wrzutce z rzutu rożnego głową strzelił Hummels. Bramkarz uratował swój zespół przed stratą gola.

14'

Nieudane dośrodkowanie Piszczka w poie karne. Przy piłce utrzymali się jednak goście. Piłka trafiła w pole karne, przeleciała wzdłuż linii bramkowej, gdzie odbił ją bramkarz.

11'

To powinno być 0:1. W polu karnym piłka trafiła do Alcacera, ale jego strzał został zablokowany.

8'

Kibice Borussii rzucają kubki po piwie na boisko i utrudniają gospodarzom rozegranie rzutu rożnego.

7'

Groźny strzał Rodrigueza. Hitz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

5'

Groźnie pod bramką miejscowych. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę z linii bramkowej wybił Grosskreutz.

1
1
1
2
1
4'

Lekki i niecelny strzał Witsela. Nie mógł zagrozić bramce gospodarzy.

1
3'

Spokojny początek spotkania. Borussia częściej utrzymuje się przy piłce.

czas Start meczu
19:53

W składzie gości znalazł się Łukasz Piszczek.

1
19:53

1
19:53

W ekipie gospodarzy gra Kevin Grosskreutz, który w przeszłości grał w Borussii, a z reprezentacją Niemiec wywalczył mistrzostwo świata.

1
1
19:53

Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście. Borussia w tym sezonie wygrała już mecz o Superpuchar Niemiec, w którym pokonała 2:0 Bayern.