1:2
Zakończony

Lazio Rzym

90+3'

Bez specjalnej ekscytacji przyglądają się ostatnim minutom spotkania kibice w Mediolanie. Spodziewają się najgorszego, czyli kolejnej porażki. Biancocelesti grają w miarę rozsądnie jak na siebie.

11
5
8
12
13
90'

Doliczone pięć minut.

15
10
7
7
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo Cataldi za opóźnianie gry.

7
5
6
3
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Ismael Bennacer za faul na Joaquinie Correi.

7
3
4
7
2
87'

Joaquin Correa strzelił gola na 2:1. Zostało kilka minut na odpowiedź gospodarzom.

3
2
3
4
4
85'

Milan. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Giacomo Bonaventura.

83'

Gol! Strzelił Joaquin Correa. Asystował mu Luis Alberto.

Historia lubi się powtarzać. Joaquin Correa ponownie strzelił gola Milanowi na jego stadionie. Euforia Simone Inzaghiego, wielka radość zawodników Lazio, trochę mniejsza Claudio Lotito. Drużyna z Rzymu gra bez nominalnego napastnika, mimo to odzyskała prowadzenie.

17
12
14
23
45
83'

Felipe Caicedo zszedł z boiska z powodu urazu barku. Ante Rebić powrócił do walki.

3
2
6
1
4
82'

Lazio. Schodzi: Felipe Caicedo. Wchodzi: Danilo Cataldi.

79'

Tym razem medycy pomagają zawodnikowi Lazio. Spadła temperatura tego pojedynku.

4
1
2
3
3
77'

Przerwa w grze spowodowana urazem Ante Rebicia.

5
7
3
76'

Luis Alberto dostał podanie w pole karne gospodarzy od Manuela Lazzarego. Hiszpan strzelił z ostrego kąta i musiał interweniować nogami Gianluigi Donnarumma. Skuteczne zachowanie reprezentanta Włoch.

3
2
1
3
3
74'

Luisowi Alberto nie udało przedrzeć się przez obrońców Milanu. Przez moment po stracie Hiszpana zapachniało niebezpiecznym kontratakiem Rossonerich.

2
3
5
4
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Leiva za powstrzymanie faulem kontrującego Rafaela Leao.

Lazio Rzym
4
3
1
2
1
70'

Przeorganizowanie drużyn przed prawdopodobnie ostatnim szturmem. Milan pozwolił Lazio przejść na swoją połowę, ale nie wydarzyło się tam wiele ciekawego.

3
1
2
1
66'

Chwilowo festiwal fauli zamiast festiwalu sytuacji podbramkowych.

6
3
2
5
6
64'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Radu za faul na Hakanie Calhanoglu.

5
3
1
4
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo za faul na Theo Hernandezie.

3
2
1
2
2
60'

Lazio. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Felipe Caicedo.

58'

Lądowanie piłki na górnej siatce po uderzeniu Alessio Romagnolego. Już nawet środkowi obrońcy starają się zdobyć prowadzenie dla gospodarzy.

4
2
3
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Rade Krunić za uderzenie łokciem Sergeja Milinkovicia-Savicia.

1
5
5
4
5
55'

Nie zmienia się natomiast to, że Milan jest groźniejszy od przeciwnika. Tym razem szansę na trafienie do bramki Thomasa Strakoshy miał Rafael Leao.

7
5
3
2
4
53'

Milan. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Rafael Leao.

7
5
6
8
10
53'

Dość istotna informacja. Oficjalna strona ligi "zabrała" gola Krzysztofowi Piątkowi.

8
3
12
26
88
51'

Żółtą kartkę otrzymał Leo Duarte za faul na Luisie Alberto.

5
2
4
4
6
48'

Lazio powinno się budzić. Na razie nie jest to oszałamiający występ Biancocelestich w Mediolanie.

7
5
1
4
1
48'

AC Milan nie zamierza zwalniać po powrocie z szatni na boisko. Na razie uderzenie Theo Hernandeza z dystansu ponad bramką Lazialich.

13
8
2
1
7
46'

Druga połowa.

16
8
3
4
3
Czy AC Milan wyjdzie na prowadzenie po przerwie?
14
8
2
3
komentarz

Milan nie miał swojego bohatera w ostatnich derbach Mediolanu i przegrał z Interem. W niedzielę prezentuje się na razie wyraźnie lepiej.

7
4
2
3
1
45'

Doliczona minuta.

9
5
4
1
6
45'

Przedzierał się środkiem pola karnego Joaquin Correa. Dopiero w momencie uderzenia został zablokowany Argentyńczyk przez Alessio Romagnolego.

6
2
1
2
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Sergej Milinković-Savić za faul na Theo Hernandezie.

10
3
5
4
6
39'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka nieomal wpadła do bramki Lazio. Musiał nagimnastykować się Thomas Strakosha, który interweniował na linii.

6
1
8
9
7
37'

Ante Rebić strzelił nieopodal bramki gości krótko po wejściu z ławki rezerwowych na boisko. Główkował po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Ismaela Bennacera.

7
9
1
3
6
36'

Milan. Schodzi: Samuel Castillejo. Wchodzi: Ante Rebić.

34'

Będzie zmiana spowodowana urazem Samuela Castillejo.

5
3
7
5
9
33'

Zwolnili piłkarze, którzy zadali sobie po jednym mocnym ciosie. Sytuacja wróciła do punktu wejścia, tylko czasu do końca spotkania już mniej.

11
5
7
8
7
28'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Bastos.

Miękkie podanie z lewego skrzydła do Krzysztofa Piątka, a ten dopadł do piłki i skierował ją w kierunku bramki Lazio. Bombonierka dla Bastosa, od którego odbiła się futbolówka i zaskoczyła Thomasa Strakoshę. Dzięki polsko-angolskiemu duetowi gospodarze błyskawicznie odpowiedzieli na gola Ciro Immobile i jest remis.

Lazio Rzym
447
222
48
17
29
28'

100 goli Ciro Immobile dla klubu z Rzymu!

7
6
8
14
29
25'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Manuel Lazzari.

Dobra akcja przeprowadzona przez Lazio. Strzelił gola ten co zawsze. Ciro Immobile wyprzedził środkowych obrońców Milanu i pokonał Gianluigiego Donnarummę uderzeniem głową. Piłka powędrowała od Luisa Alberto, przez rozpędzonego na prawym skrzydle Manuela Lazzarego, do lidera klasyfikacji strzelców ligi włoskiej. Ciąg dalszy już opowiedzieliśmy.

64
23'

Mecz nabiera rumieńców. Samuel Castillejo poczęstował Thomasa Strakoshę strzałem z dystansu. Z kolei Lucas Paqueta trafił w rękawice golkipera Lazio po rzucie rożnym.

5
4
5
5
4
22'

Lazio odpowiedziało atakiem w ekspresowym tempie. Ciro Immobile dostał podanie w uliczkę, ale z ostrego kąta było trudno o wpakowanie piłki do siatki. Snajper Lazio trafił w poprzeczkę.

5
5
3
2
4
21'

Lucas Paqueta nie wykorzystał wielkiej szansy na zdobycie gola. Brazylijczyk był sam w polu karnym Lazio i sporo czasu na pokonanie Thomasa Strakoshy. Kopnął piłkę po ziemi prosto w Albańczyka.

6
6
4
5
5
20'

Krzysztof Piątek dobiegł do Francesco Acerbego. Reprezentant Włoch zachował zimną krew i w miarę bezpiecznie odegrał do Thomasa Strakoshy.

7
2
5
4
5
18'

Aktualnie z "10" w Milanie występuje Hakan Calhanoglu. Przed momentem próbował otworzyć wynik uderzeniem z rzutu wolnego.

11
5
3
5
3
16'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Hakan Calhanoglu i było niebezpiecznie. Płaskie uderzenie, w niczym nie pomógł Biancocelestim "krokodyl" za murem, i piłka przeleciała nieopodal słupka Lazio.

6
5
6
5
7
15'

Bastos sfaulował Krzysztofa Piątka blisko pola karnego Lazio. Szansa na przymierzenie z rzutu wolnego do bramki Thomasa Strakoshy.

13
7
3
4
2
14'

Bastos wybił piłkę, która krążyła po polu karnym rzymian po wymianie podań Rade Krunicia oraz Theo Hernandeza.

3
3
4
2
2
12'

Samuel Castillejo przerwał atak rozegrany na lewej stronie boiska przez Biancocelestich. Na razie jedyne zagrożenie ze strony Lazio to konsekwencja błędu Lucasa Paquety.

4
3
3
1
1
10'

Bezpańska piłka wrzucona w pole karne Lazio przez Rade Krunicia. Thomas Strakosha musiał ją wyłącznie odprowadzić poza boisko.

2
1
4
1
1
7'

Koszmarne zachowanie również Thomasa Strakoshy. Nawet gorsze niż Lucasa Paquety. Po beznadziejnym wybiciu Albańczyka strzelił Krzysztof Piątek. Piłka prześlizgnęła się po nodze Francesco Acerbego i poleciała w boczną siatkę. Pierwsza szansa Polaka.

19
11
3
2
8
5'

Szybki atak Lazio po stracie Lucasa Paquety. Zakończył się on płaskim strzałem Ciro Immobile. Interweniował Gianluigi Donnarumma, a jego obrońcy zneutralizowali szykującego się do dobitki Joaquina Correę.

6
5
7
2
2
4'

Rzut wolny dla Rossonerich po faulu Stefana Radu na Samuelu Castillejo. Nerwowa, ale skuteczna interwencja Sergeja Milinkovicia-Savicia. Po niej Milan miał jeszcze rzut rożny i tym razem Biancocelesti spokojniej wyekspediowali piłkę.

4
2
2
2
4
3'

Lazio w rozegraniu piłki, ale nie przetransportowało jej do czekających najbardziej na desancie Ciro Immobile oraz Joaquina Correi.

5
2
3
2
3
2'

AC Milan w czerwono-czarnych pasiakach, a jego przeciwnik w błękitnych strojach. Jako pierwszy z bramkarzy interweniował Thomas Strakosha po wrzutce Samela Castillejo.