Liga Europy: Grupa L
03 paź 2019 18:55
90+2'

Tymczasem boisko z urazem opuszcza Jesse Lingard, który wydaje się naderwał coś sobie w trakcie biegu

6
2
5
2
2
90+2'

Trochę za mocne dośrodkowanie Koopmeinersa, od bramki powoli zacznie De Gea

1
1
90+2'

2
90+1'

Podanie do De Gei, a ten wybija piłkę daleko do bramkarza rywali

1
1
1
1
90'

Sędzia dolicza 3 minuty

1
2
1
90'

Krótko rozegrany korner kończy się wrzutką Midtsjo na głowę obrońcy

1
2
3
2
1
89'

Rzut rożny dla AZ po wybiciu Maticia

1
2
2
1
89'

Wydaje się, że w ostatnich minutach bardziej na wygranej zależy Holendrom

2
1
1
2
88'

A De Gea spokojnie kradnie kolejne sekundy

1
2
1
2
88'

Wijndal niezdążył do piłki od Idrissiego i od bramki zacznie De Gea

1
1
86'

Alkmaar. Schodzi: Dani de Wit. Wchodzi: Pantelis Hatzidiakos.

wchodzi Wchodzi
Pantelis Hatzidiakos #3
schodzi Schodzi
Dani de Wit #10
2
85'

Dośrodkowanie McTominay'a dalekie od celu i od bramki zaczyna AZ

1
1
84'

Niezła próba Lingarda, jednak piłka mija słupek bramki. Trzeba Anglikowi oddać jednak, że nieźle zdołał opanować piłkę, momentalnie się z nią odwrócić i uderzyć

1
1
83'

Ciężko stwierdzić, co do końca chciał osiągnąć Rashford, ale piłka wędruje wysoko nad poprzeczką. Warto dodać, że rzut wolny był wykonywany z dość ostrego kąta

1
1
1
82'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Scott McTominay.

3
3
4
2
3
82'

Rashford faulowany w okolicach pola karnego. Szansa dla Manchesteru, aby w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść

1
1
81'

W meczu AZ z Manchesterem tak bardzo nic się nie dzieję, że można na spokojnie przypomnieć najpiękniejsze bramki Claudio Marchisio, który właśnie zakończył karierę

78'

Niezła próba dośrodkowania Stengsa do wbiegającego Idrissiego. Piłka jednak leci odrobinę za głęboko

2
3
2
1
1
77'

Kolejny niezły strzał Idrissiego. Tym razem oddawał go jednak z na tyle ostrego kąta, że De Gea nie miał problemów z jego odbiciem

1
2
2
2
1
76'
75'

Ależ bomba Idrissiego! Strzał Marokańczyka z linii pola karnego minimalnie mija słupek bramki De Gei

1
3
4
2
2
74'

Spore kontrowersje w Holandii. Fred bardzo mocno przeszkadzał de Witowi, finalnie powalając go na ziemię. To mógł być rzut karny

1
2
3
2
1
73'

Dalot blokuje próbę dośrodkowania Wijndala. Od rzutu rożnego rozpocznie AZ Alkmaar

1
70 '

Próba ataku AZ Alkmaar, jednak gdy piłka dociera do pola karnego Manchesteru następuje szybka strata

1
2
1
1
1
67'

Bardzo szybko piłka wraca do obrońców Manchesteru. Jakakolwiek groźniejsza akcja w tym meczu będzie naprawdę sporym wydarzeniem

1
1
66'

Matić próbował dośrodkowania, ale piłkę blokuje obrońca. Rzut rożny

3
64'

Rashford w zapaśniczym stylu powalił de Wita. Rzut wolny dla AZ

1
1
63'

Man Utd. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Marcus Rashford.

62'

Brandon Williams idealnie podsumowuje obraz meczu, nie będąc w stanie przyjąć prostej piłki, która przelatuje mu pod nogą i wychodzi na aut

1
61'

A tymczasem kolejny rzut rożny dla AZ Alkmaar,  z którego nic nie wynika. Dośrodkowanie wybijają obrońcy

1
1
1
60'

30 minut do końca. By szkoleniowcy zaczęli powoli decydować się na zmiany, które nieco ożywią obraz gry

1
57'

Matić dość długo holował piłkę przed polem karnym AZ. Zdołał jeszcze podać do Freda, ale Brazylijczyk momentalnie piłkę stracił

1
55'

Ledwo gra została wznowiona, a sędzia ponownie zmuszony był do użycia gwizdka. Marcos Rojo chcąc wejść w pole karne kompletnie nie przejmował się, że na jego drodze stoi piłkarz Alkmaaru. Z rzutu wolnego rozpoczną Holendrzy

1
54'

Angel Gomes faulowany przed polem karnym Alkmaaru. Być może z rzutu wolnego Manchester zdoła zagrozić bramce Holendrów

1
52'

Piłkarze AZ Alkmaar protestują domagając się karnego. Ich zdaniem Williams dotknął piłki ręką. Sędzia jednak pozostaje niewzruszony

1
51'

Sugawara płasko dośrodkował w pole karne Manchesteru, piłka jednak minęła wszystkich zawodników, którzy znaleźli się na jej drodze

1
50'

Póki co nie oglądamy wielu więcej składnych akcji niż w końcówce 1. połowy

1
48'

Póki co żaden z trenerów niezdecydował się na zmiany. Przypomnijmy, że na ławce Manchesteru znajduje się między innymi Marcus Rashford

1
46'

Wracamy do gry, oby po przerwie piłkarze zaprezentowali wyższy poziom

1
45'

Próbował atakować Alkmaar, ale piłka momentalnie wraca do obrońców. Bardzo monotonne klepanie, z którego nieiwiele wynika

1
44'

Obie drużyny już chyba myślami w sztani. Od dobrych 5-7 minut bez żadnej konkretnej próby zdobycia bramki

1
43'

Idrissi chciał wbiec w pole karne Manchesteru, ale zatrzymał się na pierwszym obrońcy

1
40'

Chwila spokoju na boisku w Alkmaar. Żadna z drużyn nie ma za bardzo pomysłu jak przedostać się pod pole karne rywali

2
38'

Tym razem Dalot próbował płasko ze skrzydła dograć piłkę w pole karne, ale ta trafia pod nogi obrońcy

1
37'

Długo konstruowana akcja United kończy się dośrodkowaniem Dalota, które trafia pod nogi, a w zasadzie między nogi Angela Gomesa, który nie jest w stanie do końca opanować piłki i finalnie ją traci

1
36'

Błąd goni błąd. Najpierw Rojo na własnej połowie podaje do Stengsa, potem ten oddaje piłkę pod nogi obrońców United

1
34'

W natarciu wciąż AZ, jednak z ich klepania przed polem karnym De Gei niewiele wynika

1
32'

I bardzo szybka odpowiedź AZ. Boadu niepilnowany w polu karnym Manchesteru główkuje w kierunku bramki De Gei, jednak taki strzał nie miał prawa zaskoczyć Hiszpana

1
1
2
1
1
31'

Trochę ofensywniej ruszył Manchester. Tym razem jednak na spalonym Greenwood

1
1
1
30'

Najlepsza okazja Manchesteru! Po kolejnym rajdzie skrzydłem Dalota, piłka trafiła do Jamesa, ten zaś podał do Greenwooda, który kilka metrów przed bramką jednak trafił w stojącego przed nim obrońcę

2
2
28'

Pogubił się trochę James na skrzydle podczas próby przejścia dwójki rywali. Piłka wraca na połowę United.

1
2
26 '

Dośrodkowanie Dalota piąstkuje Bizot. Trzeba jednak przyznać, że w polu karnym AZ nie było za wielu piłkarzy United. Wbiegający w nie jako jedyny Mason Greenwood nie miał najmniejszych szans dojść do piłki

1
25'

Gdyby ktoś był ciekaw ile już Alkmaar miał rzutów rożnych to odpowiedź brzmi - 7. Manchester United za to wciąż czeka na pierwszy

1
1
1
1
24'

Póki co zdecydowanie lepsze wrażenie wywiera Alkmaar. Manchester stać było tylko na kilka minut dobrej gry, w trakcie których i tak, tak naprawdę, nie byli w stanie zagrozić poważnie bramce strzeżonej przez Bizota

2
2
2
1
22'

Dość niekonwencjonalne rozegranie rzutu rożnego. Stengs podaje daleko poza pole karne do zawodnika stojącego w okolicach 25-tego metra, jednak finalnie nic z tego nie wynika.

2
1
1
21'

Piłka mija wszystkich w polu karnym i dociera do Idrissiego. Ten wdaje się w drybling, który kończy się zablokowanym dośrodkowaniem i kolejnym kornerem

1
20'

Dośrodkowanie, wybicie i mamy kolejny rożny dla AZ, tym razem z drugiej strony

1
19'

Imponuje dziś Ron Vlaar dalekimi przerzutami. Tym razem idealnie podał w zasadzie wzdłuż całego boiska. Obrona United zdołała jednak wybić piłkę spod nóg napastnika na rzut rożny

1
18 '

Chwila spokoju w grze. Na własnej połowie piłkę cierpliwie rozgrywa United

1
2
1
17'

Idrissi nie zdołał dobiec do podania Midtsjo, od bramki De Gea

1
16'

W pierwszych minutach meczu można było odnieść wrażenie, że zapowiada się powtórka z meczu z Astaną. Alkmaar jednak bardzo szybko pokazał, że nie zamierza jedynie bronić remisu. Póki co Holendrzy stworzyli więcej zagrożenia

1
15'

Ale huknął Idrissi. Świetna parada De Gei ratuje Manchester. Mamy kolejny rzut rożny

2
14'

Wciąż w natarciu AZ Alkmaar. Holendrzy jednak nie do końca mają pomysł na atak pozycyjny, stopniowo wycofując piłkę do obrony. Stamtąd Vlaar posyła długie podanie w pole karne Manchesteru co kończy się kolejnym rzutem rożnym dla AZ

1
2
13'

Alkmaar wyraźnie odżył po słabych pierwszych minutach, kolejny rzut rożny dla Holendrów, tym razem jednak dośrodkowanie o wiele za słabe, głową wybija pierwszy obrońca

2
2
2
11'

I mamy pierwszą bramkę! Tyle, że ze spalonego. Boadu głową pokonał z najbliższej odległości De Geę po wrzutce Midtsjo, ale offside był ewidentny

3
1
10'

Pierwszy atak Alkmaaru i już mogło być niebezpiecznie podanie do Boadu minęło całą linię obrony, podobnie jak i napastnik, jednak zanim dogonił piłkę był już przy linii końcowej i całość znacznie zwolniła

1
8'

Wysoki pressing Manchesteru, który nie pozwala spokojnie rozgrać piłki obronie Alkmaaru

5
4
2
7'

Póki co zdecydowanie przeważa Manchester United. AZ Alkmaar praktycznie wchodzi w dłuższe posiadanie piłki

1
1
6'

Angel Gomes podał do znajdującego się przed polem karnym Freda, a ten spróbował strzału z dystansu. Piłka jednak uderza w obrońcę

3
2
3
2
5'

Diogo Dalot bardzo szczęśliwie mija jednego rywala na skrzydle, drugi jednak już bez problemu wybija piłkę na aut

2
3'

Manchester United ruszył z pierwszą akcją, jednak Brandon Williams nie opanował piłki podanej od Jamesa i wybiegł z nią poza linię końcową boiska

1
1
1'

Zaczynamy!

1
1
1
18:12

Jak nastroje przed spotkaniem? Kto zwycięży waszym zdaniem?