3
3
3
88'

Jeszcze jedno uderzenie na bramkę odsłoniętych gospodarzy i piłka przeleciała nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką. Lokomotiw Moskwa mógł zwieńczyć kontratak odzyskaniem trzybramkowej zaliczki.

2
2
3
2
7
87'

FK Rostów. Schodzi: Chorien Bajramian. Wchodzi: Aleksandr Dołgow.

1
86'

FK Rostów. Schodzi: Baktijar Zajnutdinow. Wchodzi: Aleksandr Saplinow.

3
86'

Żółtą kartkę otrzymał Mathias Normann za faul na Dmitriju Barinowie.

4
3
3
3
3
83'

Roman Eremenko nie zdołał przejść twardo stojącego na nogach Grzegorza Krychowiaka. Reprezentant Polski zagrodził dostęp do własnej bramki przed zawodnikami FK Rostów.

5
4
3
3
3
82'

Lokomotiw Moskwa. Schodzi: Rifat Żemaletdinow. Wchodzi: Bryan Idowu.

Rifat Żemaletdinow #17
4
4
4
3
3
80'

Mało czasu zostało gospodarzom, żeby przycisnąć przeciwnika do muru i związać mu nogi golem kontaktowym. Lokomotiw Moskwa skoncentrowany na odpieraniu ataków FK Rostów.

3
1
2
2
1
77'

Eldor Szomurodow jest aktywny, ale brakuje mu wykończenia sytuacji podbramkowych. Akcja zbudowana przez Baktijara Zajnutdinowa oraz Iwelina Popowa zakończyła się właśnie strzałem FK Rostów, jednak w ciasno ustawionych obrońców Lokomotiwu Moskwa.

3
2
2
2
2
73'

Lokomotiw Moskwa. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Stanisław Magkejew.

Stanisław Magkejew #27
2
3
3
4
2
70'

Trenerzy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian. Potencjalni dublerzy truchtają blisko boiska, ale pozostają biernymi obserwatorami wydarzeń.

2
1
1
1
1
68'

Lokomotiw Moskwa nie chce pozwolić przeciwnikowi na rozwinięcie skrzydeł. Aktualnie drużyna Macieja Rybusa oraz Grzegorza Krychowiaka jest bliżej pola karnego FK Rostów niż własnego.

5
4
2
4
3
66'

FK Rostów dodał pikanterii meczowi.

2
2
2
4
7
64'

Gol! Strzelił Iwelin Popow.

Pewne wykonanie rzutu karnego przez pomocnika FK Rostów. Co prawda Guilherme Marinato rzucił się w odpowiednim kierunku, jednak Iwelin Popow oddał uderzenie prawie w okienko bramki Lokomotiwu.

18
62'

Jeszcze może być interesująco. Rzut karny dla FK Rostów. Faul Grzegorza Krychowiaka na Eldorze Szomurodowie.

4
4
5
4
12
60'

Mathias Normann wpadł na pomysł przelobowania Guilherme Marinato. Coraz bardziej rozpaczliwe próby pokonania bramkarza Lokomotiwu Moskwa i wszystkie podjęte przez godzinę meczu okazały się nieskuteczne.

2
1
1
3
2
57'

FK Rostów nawet nie może porównywać się pod względem skuteczności z przeciwnikiem. Akcja zawodników w żółto-granatowych strojach była przekombinowana i Eldor Szomurodow został poskromiony, kiedy składał się do strzału.

3
2
1
3
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Dennis Hadzikadunić za faul na Ederze.

1
52'

Po nieco ponad 50 minutach Lokomotiw blisko zdobycia kompletu punktów.

3
1
50'

Kolejna szarża FK Rostów. Gospodarze jeszcze wierzą w możliwość odwrócenia losu tego spotkania. Po płaskim dośrodkowaniu składającego się do oddania strzału przeciwnika zablokował Benedikt Hoewedes.

1
48'

Dmitrij Barinow interweniował we własnym polu karnym po dośrodkowaniu. Kompani pogratulowali mu, a po zagraniu z rzutu rożnego dobrze spisał się Rifat Żamaletdinow.

2
1
1
46'

Druga połowa.

3
4
1
3
1
Czy Grzegorz Krychowiak strzeli 10. gola w sezonie w tym meczu?
7
6
5
5
10
komentarz

Już dziewięć trafień w sezonie Grzegorza Krychowiaka.

1
44'

Jeszcze jedna akcja uskrzydlonych piłkarzy ze stolicy Rosji. Aleksiej Mirańczuk strzelił zza pola karnego nieznacznie obok słupka.

4
3
4
5
3
42'

Gol! Strzelił Grzegorz Krychowiak. Asystował mu Maciej Rybus.

Lokomotiw spisuje się kapitalnie w kwadransie poprzedzającym przerwę, a mecz w wykonaniu Grzegorza Krychowiaka jest koncertem. Ponownie reprezentant Polski w centrum wydarzeń, ponownie piłka w bramce po jego uderzeniu i tym razem nie będzie wątpliwości, że to jemu należy zapisać gola. Po płaskim dośrodkowaniu Macieja Rybusa z lewego skrzydła pomocnik wbiegł w pole karne FK Rostów i pokonał Siergieja Piesjakowa!

155
79
23
6
10
40'

Grzegorz Krychowiak zaangażowany w dwie akcje bramkowe!

28
15
8
5
4
38'

Gol! Strzelił Rifat Żemaletdinow. Asystował mu Grzegorz Krychowiak.

Lokomotiw kompletnie uciszył stadion przeciwnika. Drużyna z Moskwy poszła za ciosem i być może strzałem z dubeltówki posłała FK Rostów na deski. Ponownie gol zdobyty strzałem zza pola karnego. Grzegorz Krychowiak oddał piłkę Rifatowi Żemaletdinowi, a ten oddał płaskie uderzenie. Futbolówka po dłoniach Siergieja Piesjakowa wtoczyła się do siatki. Nie ma szczęścia ten bramkarz.

89
52
12
5
5
34'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Siergiej Piesjakow.

Fenomenalne uderzenie Grzegorza Krychowiaka. Bajka! To można oglądać bez końca, choć miał też odrobinę szczęścia. Reprezentant Polski dopadł do piłki przed polem karnym, odległość była znaczna, mimo to postanowił huknąć z woleja. Futbolówka odbita od poprzeczki, a także od głowy Siergieja Piesjakowa, trafiła do siatki i Lokomotiw jest na prowadzeniu. Kapitalnie to zrobił.

5
30'

Na razie jeden strzał celny Lokomotiwu, a jego autorem Grzegorz Krychowiak.

7
4
2
1
2
28'

Podobna akcja rozwijających skrzydła piłkarzy z Moskwy. Gorzej, że Joao Mario strzelił jeszcze gorzej niż minutę wcześniej Maciej Rybus. Na pewno nie był to pokaz techniki rodem z Półwyspu Iberyjskiego.

2
1
2
1
3
27'

Maciej Rybus znalazł się w polu karnym przeciwnika i dopadł do piłki po dośrodkowaniu Władisława Ignatjewa. Reprezentant Polski, będący na zamknięciu akcji, nie był zadowolony ze swojego niecelnego strzału z ostrego kąta. Wyraźne pudło!

2
1
1
1
2
25'

Kocioł po wrzutce z rzutu wolnego. Piłka wybita z pola karnego Loko trafiła pod nogi Romana Eremenki, który po swoim beznadziejnym strzale z dystansu schował twarz w dłoniach.

1
3
1
1
4
25'

Grzegorz Krychowiak rozstawia swoich kompanów z zespołu, którzy niemal nieustannie muszą biegać za atakującymi zawodnikami w żółto-granatowych strojach.

4
1
2
2
2
23'

Trybuna za bramką Lokomotiwu w większości zapełniona kibicami.

1
2
2
2
1
21'

Podnosi się wrzawa na trybunach po kolejnych atakach piłkarzy z Rostówa. Eldor Szomurodow zatrudnił odpowiednio już rozgrzanego Guilherme Marinato strzałem zza pola karnego. Bramkarz Lokomotiwu Moskwa nie miał problemu z wykonaniem interwencji.

3
18'

Dynamiczne spotkanie. Grzegorz Krychowiak odpowiedział pierwszym celnym strzałem na bramkę FK Rostów. Reprezentant Polski trafił prosto w Siergieja Piesjakowa, który nie miał problemu z powstrzymaniem piłki.

2
1
16'

Idą do przodu gospodarze. Po zagraniu z drugiej linii w pole karne Romana Eremenki oddał uderzenie z powietrza Eldor Szomurodow. Guilherme Marinato musiał ratować Lokomotiw Moskwa po raz drugi tego popołudnia.

2
1
15'

Przyjezdni z trudem przetrwali pierwszy szturm przeciwnika. W odpowiedzi wstrzelenie w pole karne Joao Mario, jednak powstrzymane przez Siergieja Piesjakowa.

3
13'

Niezmiennie FK Rostów w natarciu! Poprzeczka! Coraz mocniej pachnie prowadzeniem gospodarzy. Po wrzutce Aleksieja Kozłowa w polu karnym Lokomotiwu Moskwa wyskoczył najwyżej Iwelin Popow i główkował o centymetry za wysoko. Nie popisał się w pojedynku powietrznym Benedikt Hoewedes.

1
1
2
9'

Kolejna akcja przeważających gospodarzy. Baktijar Zajnutdinow nie wszedł w pojedynek z Maciejem Rybusem w polu karnym Lokomotiwu Moskwa, a od razu oddał nieprzygotowane uderzenie. Piłka w bocznej siatce Lokomotiwu Moskwa.

1
1
1
8'

Grzegorz Krychowiak organizował się do kontrataku, jednak zgubił piłkę w centrum boiska i odsłonił miejsce na własnej połowie boiska gospodarzom. Akcja FK Rostów zakończyła się uderzeniem Iwelina Popowa z dystansu, które powstrzymał Guilherme Marinato.

1
2
2
4
7'

Interwencja Grzegorza Krychowiaka we własnym polu karnym po dośrodkowaniu Romana Eremenki. W jej efekcie FK Rostów miał korner. Po wrzutce spod chorągiewki było co prawda uderzenie, ale bardzo niedokładne.

3
1
1
4'

Próba rozegranie kombinacyjnego ataku na lewej stronie boiska z wykorzystaniem Macieja Rybusa. Piłka uciekła lewemu defensorowi poza boisko. Zdaniem Polaka podanie było niedokładne. Trudno rozstrzygać.

1
2
1
3'

Lokomotiw odpowiedział pierwszym atakiem, jednak został on przerwany przez sędziego Michaiła Wołkowa, który zobaczył przewinienie Władisława Ignatjewa na wysokości pola karnego FK Rostów.

1
3
2
3
2
2'

Gospodarze w żółtych koszulach i getrach, a także w granatowych spodenkach. Lokomotiw Moskwa w białych strojach z zielonymi akcentami. Na początku spotkania piłka na połowie stołecznego zespołu.