3
86'

Arsenal. Schodzi: Willian. Wchodzi: Ainsley Maitland-Niles.

85'

Sporo szczęścia mieli goście. W kierunku własnej bramki uderzył Mohamed Elneny, piłka odbiła się jeszcze od głowy Leno i trafiła w słupek!

1
2
1
1
84'

Matić z piłką w polu karnym, padł w nim. Rezerwowy nakazał sędziemu zadzwonić do VAR'-u, ale arbiter był innego zdania.

1
82'

United rozgrywa swoje akcje pod polem karnym Arsenalu. Jednak klarownej szansy nie potrafi sobie stworzyć.

1
1
1
1
1
79'

Problemy ma Holding. Konieczna będzie zmiana?

1
1
79'

Z ok. 17 metrów uderzył Rashford, piłka po raz kolejny poszybowała ponad bramką.

1
76'

Arsenal. Schodzi: Alexandre Lacazette. Wchodzi: Eddie Nketiah.

76'

Uderzał Maguire, ale kilka metrów ponad bramką.

1
1
75'

United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Donny van de Beek.

75'

United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Edinson Cavani.

74'

Piłkarze United starają się atakować, ale okazji nie potrafi sobie stworzyć.

2
71'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Mason Greenwood.

3
1
69'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Pewny strzał z "wapna" Gabończyka. Kanonierzy prowadzą 1:0!

16
6
3
4
3
68'

Rzut karny dla Arsenalu! Pogba sfaulował Bellerina!

13
5
2
2
3
65'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Willian, dwa metry ponad bramką. Wciąż brakuje większych emocji.

2
1
1
1
1
62'

United. Schodzi: Fred. Wchodzi: Nemanja Matić.

3
1
1
1
2
61'

Niewiele ponad dwa kwadranse do końca. Kto trafi, ten wygra.

2
1
1
1
komentarz

58'

Thomas Partey przymierzył sprzed pola karnego, bramkarz zdołał złapać piłkę

3
1
1
55'

Shaw dogrywał z rzutu wolnego, kontrująco głową uderzył Harry Maguire, jednak w bramkę nie trafił!

3
55'

Cały czas mocne opady nad stadionem. Piłkarzom to jednak nie przeszkadza. Trwa zacięta walka.

3
3
1
1
52'

Zagranie do Pierre-Emericka Aubameyanga, ten jednak uderzył z pola karnego lekko i do tego niecelnie.

1
1
1
1
51'

Sporo walki, sporo biegania. Brakuje jednak spięć, goli i... kibiców.

2
48'

Zaatakowali po przerwie gospodarze. Przed momentem do dogrania z rogu doszedł Harry Maguire. Strzał głową był niecelny.

1
1
46'

Sprzed pola karnego uderzał Bruno Fernandes, piłka odbiła się od Gabriela i wyszła na rzut rożny.

2
1
46'

1
44'

Do uderzenia doszedł Saka, jednak przy strzale głową z pięciu metrów zabrakło dokładności. Piłka przeleciała ponad bramką.

2
1
1
42'

Piłkarze United starali się atakować gości wysokim pressingiem, jednak niewiele z tego wyszło.

2
1
2
39'

Techniczny strzał Williana, piłka uderzona z ok. 15 metrów otarła się o poprzeczkę!

2
1
1
37'

Zagranie do Lacazette'a, ten jednak zamiast w piłkę kopnął w powietrze. A może w jakiegoś przelatującego wirusa, rożnie bywa.

3
2
2
35'

Willian do Pierre-Emericka Aubameyanga, temu jednak piłka uciekła w decydującym momencie.

2
1
1
1
32'

Arsenal w końcu na dłużej z piłką na połowie United. Jednak do pola karnego dość daleko.

2
30'

Uwidoczniła się przewaga gospodarzy. Arsenal nastawił się na grę z kontrataku.

3
1
1
1
1
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gabriel Magalhaes.

1
1
1
2
1
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rob Holding.

1
2
24'

Willian zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Defensywie United udało się cało wyjść z opresji.

2
1
1
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fred.

2
21'

Jest celny strzał United. Z trudnej pozycji przymierzył Rashford, Leno nogą na rzut rożny.

5
1
1
20'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy, jednak Willian nie zdołał uderzyć.

2
1
17'

W końcu odważniej United. Greenwood z piłką w polu karnym, jednak był na spalonym.

3
1
16'

Ucierpiał Rashford, ale zawodnik gospodarze szybko wylizał rany.

4
1
1
1
3
14'

Bellerin mocno dograł na czwarty metr. Pierre-Emerick Aubameyang wślizgiem atakował piłkę, ale do niej nie doszedł.

5
1
13'

Nie zmienia się obraz meczu. W ataku Arsenal, jednak goście bez szans bramkowych.

4
1
2
1
1
10'

Utrzymuje się przewaga Arsenalu. Przed momentem dobra akcja Kanonierów. Zagranie do Saki, ale zabrakło uderzenia.

4
1
1
2
1
7'

Rzut wolny dla Arsenalu. Maguire niepotrzebnie wybił piłkę na rzut rożny. Później korner bez konsekwencji.

2
3'

Jak na razie sporo walki w środku pola. Żadna z drużyn nie rzuciła się na rywala.